Aleksandra Klepaczka: [wiek, Miss Polski, partner, Instagram]

14 lipca 2022
Przez: : M.J

Aleksandra Klepaczka już 17 lipca spróbuje swoich sił podczas tegorocznego konkursu piękności Miss Polski 2022. Podczas finałowej gali wyłowiona zostanie finalistka, która otrzyma tytuł Najpiękniejszej Polki. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat życia osobistego i zawodowego Aleksandry.

Aleksandra Klepaczka: wiek

Aleksandra Klepaczka ma 22 lata. Pochodzi z Bukowca nieopodal Łodzi. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi. Aktualnie studiuje na IV roku kierunku Inżynierii Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Obecnie przygotowuje się do obrony pracy inżynierskiej.

Dodatkowo interesuje się sportem, tańcem, współdziała z PCK oraz kocha muzykę. Potrafi grać na skrzypcach i gitarze.

Aleksandra Klepaczka: Miss Polski

Podczas tegorocznego konkursu Miss Polski 2022 Aleksandra będzie jedną z kandydatek, która zawalczy o tytuł Najpiękniejszej Polki. Czy uda się jej pokonać inne, równie piękne finalistki? To okaże się już 17 lipca.

Warto jednak wspomnieć, że na swoim koncie ma już jeden tytuł a mianowicie została III Wicemiss Ziemi Łódzkiej 2019.

Aleksandra Klepaczka
Aleksandra Klepaczka

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Magdalena Jasińska?

Aleksandra Klepaczka: partner

Po zdjęciach zamieszczonych w sieci można wywnioskować, że serce 25-latki jest już zajęte.

Aleksandra Klepaczka: Instagram

Aleksandra prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie je pod nazwą @ola_klepaczka. Jakie zdjęcia i wpisy dodaje 22-latka? Przede wszystkim dzieli się fotografiami pokazującymi efekty sesji zdjęciowych, zdjęciami z wyjazdów oraz wieloma innymi, prezentującymi jej zwykłą codzienność. Obecnie profil Oli obserwuje blisko 2 tysiące internautów. Jesteśmy jednak pewni, że liczba ta wzrośnie wraz z konkursem piękności Miss Polski 2022.

Źródło: Instagram Miss PolskiAleksandry Klepaczki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej