Magdalena Jasińska: [wiek, Miss Polski, partner, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : M.J

Magdalena Jasińska to jedna z finalistek tegorocznej gali konkursu Miss Polski 2022. Wraz z równie pięknymi, 24 kandydatkami zawalczy o tytuł najpiękniejszej Polki. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat życia prywatnego i zawodowego Magdy.

Magda Jasińska: wiek

Magda ma 25 lat i pochodzi z Warszawy. Jest absolwentką dietetyki. Pomimo tego od zawsze ciągnęło ją do mody. Jak sama przyznaje, od samego dzieciństwa interesowała się wszystkim co związane z modą. Od niedawna szkoli fach szycia. Lubi tworzyć od zera według własnego gustu. Świetną pomocą jest dla niej babcia, która również jest krawcową i od której mogła się wiele nauczyć. Marzeniem Sylwii jest własna marka odzieżowa. Ma nadzieję, że w przyszłości uda się ją założyć.

Oprócz tego od najmłodszych lat uczęszczała na wiele zajęć tanecznych. Z czasem taniec zastąpiła sportem a dokładnie siatkówką.

Magda nie boi się ekstremalnych wrażeń. Uwielbia wysokość dlatego nie straszne jej wszystkie atrakcje na wysokości.

Magda Jasińska: Miss Polski

Magda to jedna z finalistek konkursu Miss Polski 2022. Wraz z innymi, atrakcyjnymi kandydatkami stanie o prestiżowy tytuł i koronę. Czy 25 latce uda się zdobyć tytuł najpiękniejszej Polki? To okaże się już niebawem! Konkurs Miss Polski 2022 został zaplanowany na 17 lipca 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Sylwia Stasińska?

Magdalena Jasińska
Magda Jasińska

Magda Jasińska: partner

Dla wszystkich zainteresowanych piękną 25-latką nie mamy dobrych wieści. Serce dziewczyny jest już zajęta. Magda chętnie dzieli się z internautami zdjęciami ze swoim ukochanym, na których nie szczędzą sobie czułości.

Magda Jasińska: Instagram

Jasińska Magda prowadzi swój Instagram pod nazwą @magda.jasinska_. Finalistka Miss Polonia działa aktywnie w sieci, dzięki czemu zgromadziła już pokaźne grono obserwujących ją osób. Obecnie jest to blisko 3000 tysięcy osób.

 Źródło: Instagram Miss PolskiMagdaleny Jasińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej