Połącz się z nami

Aleksandra Marciniak: [wiek, TVP, kariera, Instagram]

Opisy gwiazd

Aleksandra Marciniak: [wiek, TVP, kariera, Instagram]

Aleksandra Marciniak to niewątpliwie jedna z piękniejszych prezenterek telewizyjnych w polskiej telewizji. Trzeba przyznać, że kobieta może pochwalić się liczną grupą fanów. Wiele osób zastanawia się także, ile ma lat, co wiadomo o przebiegu jej kariery oraz życiu prywatnym. Jeśli również chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Aleksandra Marciniak: wiek

Wielu widzów Telewizji Polskiej zastanawia się, ile lat ma dziennikarka. Okazuje się, że w sieci niestety na próżno szukać informacji na ten temat. Wiadomo jednak, że ukończyła studia magisterskie na kierunku filologia polska na Uniwersytecie Opolskim. Co ciekawe, zrobiła także reżyserskie studia podyplomowe na jeden z krakowskich szkół wyższych. Jeśli wierzyć informacjom zawartym w Intrenecie na chwilę obecną mieszka i pracuje w Warszawie.

Zobacz także: Co wiemy o Sebastianie Rejencie?

Aleksandra Marciniak: kariera

Na pewno wiele osób jest także ciekawych, co wiadomo o przebiegu kariery zawodowej Aleksandry Marciniak. Na jednym z portali możemy dotrzeć do informacji, że pierwsze doświadczenie dziennikarskie zdobywała w Radiu Opole. Następnie, przeniosła się do stacji TVP Opole, gdzie zajmowała się zwłaszcza redagowaniem nawsów. Kolejno reporterka pracowała dla stacji TVN, TVP Wrocław oraz TVP Info. Ostatni telewidzowie mają okazje oglądać ją na antenie TVP Polonia.

Ola Marciniak z prowadzącymi Pytanie na śniadanie.

Aleksandra Marciniak: TVP

Okazuje się, że reporterkę mamy okazję zobaczyć w więcej, niż jednym programie. Mianowicie, jest jedną z prowadzących programu Alarm!, który emitowany jest na antenie TVP 1 od poniedziałku do soboty. Ponadto, pojawia się w oglądanym przez wielu widzów porannym programie TVP 2 Pytanie na śniadanie.  Trzeba przyznać, że za każdym razem prezentuje się nienagannie, co oczywiście nie umyka uwadze wielbicieli szklanego ekranu.

Aleksandra Marciniak: Instagram

Prezenterka, którą możemy oglądać w programach TVP prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ale_ola_ma. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 2 tysiące użytkowników tego profilu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry