Sebastian Rejent: [wiek, stand up, kariera, Instagram]

5 lipca 2021
Przez: : KS

Sebastian Rejent to jeden z najbardziej lubianych stand up’erów w Polsce. Zarówno on, jak i jego występy cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem widzów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego dotychczasowej karierze, a także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Sebastian Rejent: wiek

Wielu internautów w sieci szuka informacji na temat wieku komika, który jest nazywany nawet polskim królem roastów. Nam udało się dotrzeć do danych, że Rejent urodził się w 1989 roku. Jeśli jest to prawdą, łatwo obliczyć, że w tym roku skończy 32 lata. Dużą zagadkę stanowi również status jego związku. Otóż, z social mediów możemy dowiedzieć się, że serce komika jest już zajęte. Co prawda, na nie wiadomo dokładnie, kim jest jego ukochana, ale w mediach społecznościowych można dotrzeć do zdjęć, na których zakochani ogłaszają swoje zaręczyny.

Zobacz także: Co wiemy o Monice Wawrzak?

Sebastian Rejent: stand up

Okazuje się, że Rejent na swoim koncie ma już współpracę ze znanymi markami. Między innymi, było to Comedy Central, jedna z agencji artystycznych, reklamowych oraz Grupa ATM. Co więcej, prowadzi warsztaty, podczas których dzieli się z uczestnikami zgłębionymi na przestrzeni lat tajnikami komedii. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, uwielbia występować przed publicznością. Dotychczas, pojawił się na niej już wiele razy, a za każdym z nich dostarczył ogromną dawkę śmiechu i poczucia humoru. Oprócz tego, był także jednym z zaproszonych gości na wielki roast Kuby Wojewódzkiego, o którym wówczas było bardzo głośno.

Występy Sebastiana Rejenta cieszą się dużym zainteresowaniem.

Sebastian Rejent: Instagram

Wszyscy fani Sebastiana koniecznie powinni zajrzeć na jego social media, gdzie na bieżąco ma kontakt ze swoimi odbiorcami. Jego profil na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @sebastianrejent. Na chwilę obecną może pochwalić się, że dotychczas udało mu się już zgromadzić tam prawie 12,5 tysiąca obserwatorów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej