Aleksandra Skubis: [wiek, Top Model, Instagram]

21 września 2021
Przez: : KS

Aleksandra Skubis jest kolejną z uczestniczek 10. edycji programu Top Model. Trzeba przyznać, że dziewczyna może pochwalić się naprawdę ciekawą urodą, która doskonale prezentuje się na zdjęciach. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Aleksandra Skubis: wiek

Z oficjalnej strony TVN-u, gdzie możemy znaleźć po kilka podstawowych informacji o każdym z uczestników 10. edycji Top Model, dowiadujemy się, że Ola ma 23 lata. Co ciekawe, po ukończeniu czteroletniego liceum plastycznego, zdecydowała podróżować po świecie. Tym oto sposobem, przez pewien czas mieszkała we Włoszech, Francji oraz Tajlandii.

Nie trudno domyślić się, że podróże sprawiają jej wiele przyjemności. Oprócz wcześniej wymienionych krajów, Aleksandra zwiedziła także Indonezję i Malezje. Dziewczyna podczas castingu nie ukrywała, że zaprezentowanie się przed jury nie jest dla niej czymś bardzo komfortowym.

23-latka od kilku lat trenuje jazdę konną. Co ciekawe, należała nawet do kawalerii konnej 21 Pułku Ułanów Nadwiślańskich. Oprócz tego, uważa, że udział w programie to doskonała możliwość do zmierzenia się i pokonania własnych barier oraz wyjście ze strefy komfortu.

Zobacz także: Co wiemy o Sophi Mokhar z Top Model 10?

Aleksandra Skubis: Top Model

Top Model to jedna z najchętniej oglądanych produkcji TVN. Program doczekał się już 10. edycji, które emitowana jest jesienią 2021 roku. Niewątpliwie, widzowie nie mogą narzekać na brak emocji, ponieważ, uczestnicy zaskakują nie tylko swoim wyglądem, ale także życiowymi historiami.

Ola nie ukrywa, że na swoim koncie ma już doświadczenie w branży modeingowej. Jednakże, po pewnym czasie przerwała prace w tym kierunku. Ponadto, jej zdaniem, Top Model to odpowiednie miejsce, aby wrócić do swojej pasji.

Wymiary Aleksandry to 85-61-89. Trzeba przyznać, że dziewczyna nie bez powodu otrzymała możliwość zamieszkania w domu modeli i modelek. Jak poradzi sobie w dalszej części programu?

Aleksandra Skubis Top Model
Top Model 10 – Aleksandra Skubis

Aleksandra Skubis: Instagram

Aleksandra z Top Model 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @aleksandra_skubis. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 22,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej