Sophia Mokhar: [wiek, Top Model, Instagram]

20 września 2021
Przez: : KS

Sophia Mokhar to jedna z uczestniczek 10. edycji Top Model, której udało się pomyślnie przejść boot camp i zamieszkać w domu modeli i modelek. Nie da się ukryć, że historia dziewczyny zaintrygowała nie tylko jurorów, ale także widzów. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Sophia Mokhar: wiek

Sophia podczas castingu do dziesiątej edycji programu Top Model, w którym zdecydowała się wziąć udział zdradziła, że jest osoba transpłciową. Z oficjalnej strony internetowej TVN dowiadujemy się także, że na chwilę obecną ma 24 lata. Ze względu na wybór o swojej przyszłości ma trudne relacje z rodzicami, natomiast zawsze może liczyć na wsparcie ze strony dziadków.

Uczestniczka Top Model jest to terapii hormonalnej. Pochodzi z Białorusi, lecz w wieku 17 lat na stałe przeprowadziła się do Polski, gdzie rozpoczęła studia. Dla siebie wybrała kierunek stosunki międzynarodowe. Na co dzień pracuje w amerykańskiej korporacji, gdzie zajmuje się nieruchomościami.

Sophia sama sfinansowała sobie transformację. Poddała się jej właśnie w Polsce. Zdradziła także, że od roku jest w szczęśliwym związku z partnerem. W chwilach wolnych chętnie sięga po książkę, medytuje, a także biega.

Zobacz także: Co wiemy o Mikołaju Krawieckim z Top Model 10?

Sophia Mokhar: Top Model

Trzeba przyznać, że 10. edycja programu Top Model jest pełna ciekawych historii uczestników, którzy zdecydowali się opowiedzieć o nich przed kamerami. Niewątpliwie, jurorzy mieli naprawdę trudny wybór kogo przepuścić do kolejnych etapów.

Okazuje się, że Sophia od dziecka marzyła o tym, aby zostać modelką. Niestety, przed transformacją, na którą się zdecydowała, nie było to możliwe. Teraz spełnia swoje marzenia i stara się zaistnieć w świecie modelingu. Jej wymiary to 89-69-92.

Wszyscy zainteresowani najnowsze odcinki Top Model 10 mogą śledzić w każdą środę o 21.30 na antenie TVN.

Sophia Mokhar Top Model
Top Model 10 – Sophia

Sophia Mokhar: Instagram

Sophia z Top Model 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @sophia.mokhar. Na chwilę obecna, jej aktywność śledzi tam ponad 3,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej