Aleksandra Wrześniewska: [wiek, Miss Polski, Instagram]

15 lipca 2022
Przez: : KS

Aleksandra Wrześniewska to finalistka konkursu Miss Polski 2022. Jest jedną z 24. uczestniczek, którym udało się zakwalifikować do wielkiego finału, w którym poznamy najpiękniejszą Polkę. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Aleksandra Wrześniewska: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, że Ola ma 23 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Kamieńca Ząbkowickiego – miejscowości położonej w województwie dolnośląskim. Okazuje się, że na co dzień jest studentką medycyny. W związku z tym, nikogo nie powinien zdziwić fakt, że jej największą pasją jest właśnie medycyna.

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 uwielbia odkrywać tajemnice ludzkiego organizmu. Jest świadoma, że ten zawód wymaga wielu wyrzeczeń i poświęceń. Mimo to, chce podjąć się tego wyzwania.

Drugą wielką pasją Aleksandry jest taniec. Co więcej, przez kilka lat uczęszczała nawet na treningi taneczne. Już jako dziecko pląsała przed telewizorem w rytm muzyki prosto z Bollywood. Na swoim koncie ma także udział w konkursach i turniejach tanecznych.

Ola wierzy, że każdy człowiek powinien postępować zgodnie ze swoimi wartościami. Jednym z najlepszych uczuć w jej życiu było powitanie nowego roku na szczycie góry, na którą z trudem się dostała. Wolne chwile chętnie spędza na siłowni lub rowerze.

Aleksandra Wrześniewska miss
Aleksandra Wrześniewska

Zobacz także: Co wiemy o Kamili Wiśniewskiej – finalistce Miss Polski 2022?

Aleksandra Wrześniewska: miss

Ola jest jedną z uczestniczek konkursu Miss Polski 2022, którym udało się zakwalifikować do finału. 24 kandydatki powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki już 17 lipca 2022 w Krynicy Zdrój. Jak oceniacie jej szanse na wygraną?

Aleksandra Wrześniewska: Instagram

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @aleksandra_wrzesniewska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 1,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej