Kamila Wiśniewska: [wiek, Miss Polski, Instagram]

15 lipca 2022
Przez: : KS

Kamila Wiśniewska to jedna z kandydatek do zdobycia tytułu Miss Polski 2022. Wraz z pozostałymi 23. uczestniczkami będzie rywalizowała o tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kamila Wiśniewska: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci dowiadujemy się, że Kamila ma 19 lat. Co za tym idzie, jest jedną z najmłodszych kandydatek do zdobycia tytułu Miss Polski 2022. Wiadomo również, że pochodzi z Jastrzębia Zdroju, a więc województwa śląskiego. Na co dzień jednak mieszka w Łodzi, gdzie studiuje na Uniwersytecie Medycznym. Wybrała dla siebie kierunek dietetyka.

Co ciekawe, finalistka Miss Polski 2022 jest utalentowana muzycznie. Mianowicie, potrafi grać na pianinie, gitarze i ukulele. Jakby tego było mało, umie pięknie śpiewać. Już w dzieciństwie uczęszczała na lekcje baletu. Na przestrzeni lat tańczyła różne style, między innymi taniec nowoczesny. Aktualnie regularnie uczęszcza na treningi pole dance. W przeszłości pływała, trenowała judo, koszykówkę i piłkę ręczną.

Kamila jest wielką fanką podróży. Sama przyznaje, że uwielbia spontaniczność i kreatywność. Zdecydowanie nie może narzekać na nudę. Chętnie i często wyjeżdża zagranicę, gdzie ma okazję poznawać nowe kraje i kultury.

Kamila Wiśniewska miss
Kamila Wiśniewska

Zobacz także: Co wiemy o Karolinie Wiszyńskiej – finalistce Miss Polski 2022?

Kamila Wiśniewska: miss

Kamila jest jedną z uczestniczek konkursu Miss Polski 2022, którym udało się zakwalifikować do wielkiego finału. Już 17 lipca w Krynicy Zdrój będzie miała okazję rywalizować o tytuł najpiękniejszej Polki.

Kamila Wiśniewska: Instagram

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kamilawisniewska1. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 1,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej