Połącz się z nami

Aleksiej Jarowienko: [wiek, Zniewolona, Voice Star, Instagram]

Opisy gwiazd

Aleksiej Jarowienko: [wiek, Zniewolona, Voice Star, Instagram]

Aleksiej Jarowienko to aktor, który jest doskonale znany polskim telewidzom. Grał jedną z ról w uwielbianym przez nich serialu Zniewolona. Trzeba przyznać, że tam zaprezentował się nienagannie, a jak poradzi sobie w nowym muzycznym show, przekonamy się już niebawem! Tymczasem sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Aleksiej Jarowienko: wiek

Aktor pochodzi z Białorusi, a dokładniej Mińska, gdzie również dorastał. Ma 32 lata, ponieważ na świat przyszedł 23 sierpnia 1987 roku. Okazuje się, że jego przodkowie pochodzą z Polski. A mianowicie, prababcia mieszkała w Łodzi. Często podkreśla, że w pewnym stopniu w jego żyłach płynie polska krew. Jest aktorem nie tylko telewizyjny, ale i teatralnym.

Aleksiej Jarowienko: Zniewolona

Serial Zniewolona podbił serca Polaków. Co wieczór gromadził przed telewizorami rekordowe liczby telewidzów. Opowiada o losach Katieriny, która dzielnie mierzy się ze wszystkimi przeciwnościami, jakie przygotował dla niej los. Mężczyzna wciela się tam w Aleksieja Kosacza. Z powodu dużej popularności produkcji w naszym kraju, jej aktorzy mogą pochwalić się dużym gronem fanów.

Aleksiej Jarowienko: kariera

Okazuje się, że zanim zaczął interesować się aktorstwem, przez wiele lat grał w piłkę nożną. Dopiero na studiach zafascynował się teatrem podczas jednych z zajęć i zapisał do tematycznego kółka. Właśnie w ten sposób zaczęła się jego przygoda ze spektaklami i coraz częściej myślał o przyszłości w perspektywie aktora. Co ciekawe, jego żona Olga Kaprowa również pracuje w tej samej branży.

Aleksiej Jarowienko: Star Voice. Gwiazdy mają głos

Star Voice. Gwiazdy mają głos to nowy program muzyczny, który emitowany będzie na antenie TVP 2. Jego uczestnicy, czyli znane postacie z show biznesu zmierzą się ze sobą w pojedynkach wokalnych, a ich wygrane zostaną przekazana na charytatywne cele. Oprócz niego, w produkcji wystąpi między innymi Monika Pyrek, Przemysław Babiarz oraz Aleksandra Szwed.

Aleksiej Jarowienko: Instagram

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jaravienka. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 23 tysiące użytkowników. Mężczyzna na bieżąco dodaje zdjęci oraz nagrywa krótkie relacje, gdzie pokazuje, jak wygląda jego życie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry