Aleksiej Jarowienko: [wiek, Zniewolona, Voice Star, Instagram]

27 lutego 2020
Przez: : KS

Aleksiej Jarowienko to aktor, który jest doskonale znany polskim telewidzom. Grał jedną z ról w uwielbianym przez nich serialu Zniewolona. Ile ma lat i co o nim wiadomo?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Аляксей Яравенка (@jaravienka)

Aleksiej Jarowienko: wiek

Aktor pochodzi z Białorusi, a dokładniej Mińska, gdzie również dorastał. Ma 34 lata, ponieważ na świat przyszedł 23 sierpnia 1987 roku. Okazuje się, że jego przodkowie pochodzą z Polski. A mianowicie, prababcia mieszkała w Łodzi. Często podkreśla, że w pewnym stopniu w jego żyłach płynie polska krew. Jest aktorem nie tylko telewizyjny, ale i teatralnym.

Aleksiej Jarowienko: Zniewolona

Serial Zniewolona podbił serca Polaków. Co wieczór gromadził przed telewizorami rekordowe liczby telewidzów. Opowiada o losach Katieriny, która dzielnie mierzy się ze wszystkimi przeciwnościami, jakie przygotował dla niej los. Mężczyzna wciela się tam w Aleksieja Kosacza. Z powodu dużej popularności produkcji w naszym kraju, jej aktorzy mogą pochwalić się dużym gronem fanów.

Zobacz także: Nieznane ciekawostki o serialu Zniewolona.

Aleksiej Jarowienko: kariera

Okazuje się, że zanim zaczął interesować się aktorstwem, przez wiele lat grał w piłkę nożną. Dopiero na studiach zafascynował się teatrem podczas jednych z zajęć i zapisał do tematycznego kółka. Właśnie w ten sposób zaczęła się jego przygoda ze spektaklami i coraz częściej myślał o przyszłości w perspektywie aktora. Co ciekawe, jego żona Olga Kaprowa również pracuje w tej samej branży.

Aleksiej wystąpił także w pierwszym sezonie programu Star Voice. Gwiazdy mają głos. Jego uczestnicy, czyli znane postacie z show biznesu mierzyli się ze sobą w pojedynkach wokalnych, a ich wygrane przekazywane były na charytatywne cele. Oprócz niego, w produkcji wystąpili między innymi Monika Pyrek, Przemysław Babiarz czy Aleksandra Szwed.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Аляксей Яравенка (@jaravienka)

Aleksiej Jarowienko: Instagram

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jaravienka. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 20 tysiący użytkowników. Mężczyzna na bieżąco dodaje zdjęci oraz nagrywa krótkie relacje, gdzie pokazuje, jak wygląda jego życie.

źródło: Instagram Aleksieja Jarowienki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz