“Zniewolona” – ciekawostki o serialu! Tego nie wiecie!

29 sierpnia 2019
Przez: : al.sobieraj

Na pewno wśród nas znajdą się fani serialu “Zniewolona”. Losy bohaterów z zapartym tchem śledzi niejeden Polak. Przedstawiamy Wam ciekawostki, jakich z pewnością nie znacie o tym serialu!

Katerina Kowalczuk: główna bohaterka

Chyba każdy fan serialu “Zniewolona” kojarzy scenę, w której Lidia grzebała Katerinę żywcem. Scena wyglądała naprawdę realistycznie, a wszystko dlatego, że aktorkę naprawdę zasypywano ziemią. Zadbano jednak o to, aby do nosa nie dostała się żadna ziemia i zaklejono go.

Michaił Gawriłow: kontuzja

Bohater został postrzelony na wojnie i przez to utyka na jedną nogę. Michaił Gawriłow, który odgrywał jego rolę, chciał oddać jak najlepiej kontuzję bohatera. Z tego właśnie powodu wkładał sobie monety do buta, które powodowały ucisk, dzięki któremu łatwiej było mężczyźnie kuleć.

“Zniewolona”: obsada

O rolę głównej bohaterki starało się aż 100 aktorek! Annie Sagaidaczan na tyle zależało, aby wystąpić w tym serialu, że zrezygnowała z wcielenia się w rolę Katii. Choć trudno było się jej pogodzić z tym, że nie nadaję się na tytułową postać, zgodziła się przyjąć rolę Natalie. Niestety, lecz żal pozostał i między nią a Kateriną na planie nie obyło się bez spięć!

Katerina Kowalczuk prawie straciła życie na planie

Aktorka świetnie jeździ konno, dlatego nie potrzebowała dublerki. Sama chętnie odgrywała sceny, w których musiała wsiąść na konia. Wszystko szło bardzo sprawnie, do pewnego momentu, w którym koń ją poniósł. Wszystko wyglądało bardzo przerażająco, obsada bała się o życie Kateriny. Na całe szczęście, aktorka opanowała zwierzę i scenę udało się dokończyć.

Zobacz także: Kim jest Aleksiej Jarowienko z serialu Zniewolona?

Oszustwo przystojnego Nazara

Niestety, lecz musimy rozczarować wszystkie fanki, które zauroczyły się w Nazarze. Jego piękne długie włosy to nic innego jak peruka, która jest w dodatku zrobiona z włosów kobiecych!

https://www.instagram.com/p/B0QAXtnoJNR/

Katerina Kowalczuk na planie “Zniewolona”

Kreacje aktorki z pewnością podziwiała cała kobieca publiczność. Na pewno nie jedna z nas zazdrościła jej pięknych sukni. Tego jednak z pewnością nie wiecie – kreacje ważyły 10 kg!

źródła zdjęć: Instagram, superseriale,chillizet

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz