Połącz się z nami

Alex Jakobczyk: [wiek, Love Island, Instagram]

Aleksandra Jakobczyk

Opisy gwiazd

Alex Jakobczyk: [wiek, Love Island, Instagram]

Alex Jakobczyk to piękna singielka, która miłości postanowiła poszukać w czwartej edycji programu Love Island. Nie da się ukryć, że ogromne wrażenie zrobiła zarówno na mieszkańcach pięknej willi w Hiszpanii, a także zgromadzonych przed ekranach widzach. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Alex Jakobczyk: wiek

Z oficjalnej aplikacji programu Love Island. Wyspa miłości możemy dowiedzieć się, że Alex ma 27 lat. Okazuje się, że piękna blondynka jest pół Włoszką. Jednakże, od kilkunastu lat na co dzień mieszka w Belgii. Jej zdaniem najlepiej opisują ją cechy: szczerość, empatia i dużo uśmiechu. Nie ukrywa, że zawsze stara się myśleć o drugiej osobie.

Alex z Love Island. Wyspa miłości 4 zdaje sobie sprawę, że jest dobrym człowiekiem. Jej pasją jest psychologia i tematyka oscylująca wokół duchowości. Oprócz tego, jest wielką fanką podróży.

Nie ma się co dziwić, że dziewczynie udało się zrobić tak duże wrażenie na Wyspiarzach oraz telewidzach. Sama 27-latka jest także wiadoma swoich wdzięków. W skali od 1 do 10, przyznaje sobie mocne 8 punktów.

Zobacz także: Co wiemy o Szymonie z Love Island 4?

Alex Jakobczyk: Love Island. Wyspa miłości

Niewątpliwie, wiele osób może zdziwić fakt, że Aleksandra brała już udział w programie Love Island. Wyspa miłości. Mianowicie, swoją szansę dostała już w belgijskiej wersji produkcji. Co więcej, z programu wyszła jako wygrana. Jednakże, związek jej i mężczyzny, z którym zwyciężyła nie potrwał zbyt długo.

Teraz mieszkająca na co dzień w Belgii piękność postanowiła poszukać szczęścia w miłości w polskiej wersji Love Island. Jakiego partnera szuka? Na pewno przekonują ją mężczyźni pewni siebie, weseli i ambitni. Oprócz tego, docenia kiedy od drugiej połówki dostaje wsparcie i może liczyć na jego pomoc.

Wysoki brunet z zielonymi oczami i ciemną karnacją to typ obok którego Aleksandra nie przejdzie obojętnie. Czy wśród Islanderów znajdzie się kandydat dla niej?

Aleksandra Jakobczyk Love Island
Czy Aleksandrze Jakobczyk uda się znaleźć miłość w Love Island?

Alex Jakobczyk: Instagram

Aleksandra z Love Island 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @aleksandraj_. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam już ponad 155 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry