Szymon Pytlewicz: [wiek, Love Island, związki, Instagram]

15 września 2021
Przez: : KS

Szymon Pytlewicz to kolejny z singli, którzy szczęścia w miłości zdecydowali się poszukać w programie Love Island. Wyspa miłości. To już czwarta edycja, która tak samo jak poprzednie dostarcza widzom wielu emocji. Niewątpliwie, jeśli nowy przystojniak ma w planach namieszać w dotychczasowych parach, musi się bardzo postarać!

Szymon Pytlewicz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Szymon urodził się 25 lutego 1995 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 26 lat. Wiadomo także, że nowy uczestnik Love Island 4 pochodzi z Ślesina, a wiec województwa wielkopolskiego. Jednakże, na co dzień mieszka w Poznaniu.

Okazuje się, że Szymon jest już po studiach. Mianowicie, ukończył licencjat na kierunku finanse i rachunkowość, a dwa lata temu obronił tytuł magistra. Oprócz tego, na swoich social mediach zdradził, że na co dzień pracuje jako księgowy.

Zobacz także: Co wiemy o Jurku z Love Island 4?

Szymon Pytlewicz: Love Island. Wyspa miłości

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy wydarzenia na Wyspie miłości naprawdę zaskakują. Nikt nie spodziewał się, że dobrowolnie czwartą edycję Love Island może opuścić jedna z uczestniczek. Dzięki temu, Wyspiarze dobrali się w pary, o jakich myśleli od kilku dni.

Jednakże, wszystko wskazuje na to, że nowy uczestnik Love Island 4 może zawrócić w głowie, którejś z Islanderek. Przystojny 26-latek poświęca dużo czasu na szlifowanie formy na siłowni. Dzięki temu, wytrenowane ciało chętnie pokaże przed kamerami.

Czy któryś z panów na Wyspie miłości może czuć się zagrożony? O tym przekonamy się na pewno niebawem po dołączeniu Szymona do pozostałych Islanderów. Przystojnego singla bliżej poznamy już w 15 odcinku randkowego show Polsatu!

Szymon Love Island 4
Love Island 4 – Szymon.

Szymon Pytlewicz: Instagram

Szymon z Love Island 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @szymonpytlewicz. Możemy być pewni, że udział w programie zapewni mu wielu nowych obserwatorów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej