Alicja Pasierbińska: [kim jest?, wiek, Królowe życia, Instagram]

21 lutego 2022
Przez: : KS

Alicja Pasierbińska dołączyła do grona bohaterów jednego z najchętniej oglądanych programów na antenie TTV. Nie da się ukryć, że aby zyskać sympatię widzów Królowych życia, stoi przed nią nie lada wyzwanie. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Alicja Pasierbińska: wiek

Nie da się ukryć, że kiedy tylko wypłynęła informacja o udziale Pasierbińskiej w Królowych życia, wiele osób zaczęło szukać informacji na jej temat. Z tych zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że nowa bohaterka hitowego programu TTV pochodzi z Opola. Duże zainteresowanie wzbudza także jej wiek, jednakże ta wiadomość nie wypłynęła jeszcze publicznie.

Natomiast, tajemnicą nie są inne informacje o życiu prywatnym nowej Królowej życia. Mianowicie, jest matką dwójki dzieci – córki Cassey i syna Patryka. Co ciekawe, kobieta jest współwłaścicielką jednej z najwcześniej powstałych pizzerii w Opolu. Ponadto, prężnie działa na rynku z nieruchomościami.

Szczególne miejsce w sercu Alicji zajmują psy rasy chiuahua. Nie ukrywa, że to właśnie im codziennie poświęca bardzo dużo czasu. Co ciekawe, prowadzi nawet hodowlę, a z niej swoich czworonożnych przyjaciół mają klienci nie tylko z Polski, ale także zagranicy.

Alicja Pasierbińska Królowe życia
Alicja i jej ukochane psy

Zobacz także: Co wiemy o aktorce Agnieszce Włodarczyk?

Alicja Pasierbińska: Królowe życia

Najnowszy sezon programów Królowe życia przyniesie ze sobą kilka zmian. Miedzy innymi, zmieni się skład bohaterów, którzy podbili serca widzów TTV. W miejsce tych, którzy pożegnali się z produkcją, zajmie właśnie Alicja.

Zdaniem niektórych internautów, kobieta ma nawet szanse konkurować o sympatię widzów z najbardziej znaną gwiazdą programu – Dagmarą.

Premiera nowego sezonu Królowych życia będzie miała miejsce 24 lutego 2022 roku, oczywiście na antenie TTV. Myślicie, że nowa bohaterka zdobędzie uznania telewidzów?

Alicja Pasierbińska: Instagram

Nowa gwiazda Królowych życia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @alicja_krolowe_zycia_chihuahua. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 16 tysięcy użytkowników tego programu.

źródło: Instagram TTV

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej