Amanda Bokisz: [wiek, kariera, Farma 3, Instagram]

29 grudnia 2023
Przez: : K.M.

Kolejną z uczestniczek nowej edycji programu Farma jest Amanda Bokisz. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy szczegółowe informacje na jej temat.

Amanda Bokisz: wiek

Uczestniczka show ma 31 lat i pochodzi z niewielkiej miejscowości Świeradów-Zdrój. Nigdy wcześniej nie miała kontaktu ze wsią, a jak sama przyznaje, jej jedynym doświadczeniem z gospodarstwem było jednorazowe wydojenie kozy. Kocha zwierzęta i jest wegetarianką.

Amanda Bokisz: kariera

Kobieta uwielbia podróżować, na swoim koncie ma ponad 20 zwiedzonych krajów. Chętnie odkrywa nowe miejsca i smaki. Amanda to tzw. kobieta-kameleon, oznacza to, że szybko potrafi dostosować się do panujących warunków i otaczających ją ludzi.

Z zawodu jest barberką, lecz od pół roku swój wolny czas poświęca treningom kick-boxingu.

Amanda Bokisz: Farma 3

Reality show Farma od pierwszych odcinków podbił serca polskich telewidzów. W programie bierze udział kilkunastu uczestników, którzy rezygnują z miejskiej wygody. Podejmują wyzwanie życia na farmie, bez dostępu do mediów, bieżącej wody, a także Internetu i telefonu. Uczestnicy muszą wstawać o świcie, zajmować się zwierzętami takimi jak: krowy, kozy, kury oraz uprawiać warzywa i owoce. Co tydzień drogą pojedynków i eliminacji program opuszczają jedna lub dwie osoby.

Prowadzącymi program są: Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, a ich prac dogląda rolnik Szymon Karaś. Premiera trzeciego sezonu Farmy planowana jest na 8 stycznia 2024 o godzinie 20:00 na antenie Polsat. Zwycięzca show otrzyma nagrodę w wysokości 100 000 złotych. Pierwszą edycję wygrał Jakub Wojna Wojnowski, a drugą Tomasz Wędzony.

Zobacz także: Ogromne zmiany w trzecim sezonie programu Farma. Tego nikt się nie spodziewał!

Amanda Bokisz: Instagram

Amanda uwielbia korzystać z mediów społecznościowych, a w szczególności z portalu Instagram. Uczestniczkę nowego sezonu Farmy znajdziemy tam pod nazwą @she.vvolf. Ilość obserwujących ją osób wzrosła właśnie do 5779 osób, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej