Amelia Kajdan: [wiek, 40 kontra 20, partner, Instagram]

9 listopada 2022
Przez: : W.M.

W końcu widzowie doczekali się nowego sezonu 40 kontra 20. Jedną z uczestniczek, która da się bliżej poznać fanom reality-show, jest Amelia Kajdan. Kim jest, ile ma lat i czym się zajmuje na co dzień? Co wiadomo o Amelii z 40 kontra 20?

Amelia Kajdan: Wiek

Amelia Kajdan to jedna z najmłodszych uczestniczek najnowszej edycji programu 40 kontra 20. Dziewczyna ma 19 lat i na greckiej wyspie zasila grono „dwudziestek”. Amelia pochodzi ze Środy Śląskiej koło Poznania. Uczestniczka 40 kontra 20 nie ukrywa, że wizaż to jej pasja i być może to właśnie z tym zwiąże swoją przyszłość, na która ma sprecyzowane plany. Amelia ukończyła szkołę wizaży i stylizacji, a także studium kosmetyczne.

19-latka z 40 kontra 20 jest radosną osobą, która uwielbia spory ekstremalne takie jak jazda na quadach czy sporty wodne. Amelia jest duszą towarzystwa, dlatego zapewne pozostali uczestnicy reality-show nie będą się z nią nudzić.

Zobacz także: Kim jest Izabela z 40 kontra 20 2?

Amelia Kajdan: 40 kontra 20

Program 40 kontra 20 udowadnia widzom, że w miłości nie liczy się wiek. W nowym sezonie Tomasz Zarzycki oraz Tom Grabowski będą spędzać kilka tygodni w towarzystwie kilkunastu kobiet w różnym wieku. Czy Amelia odnajdzie w programie miłość i będzie jedną z wybranek programowych singli?

Amelia z 40 kontra 20 nie ukrywa, że gustuje w starszych mężczyznach, w których imponuje jej przedsiębiorczość i bagaż doświadczeń. Do tej pory faceci w jej wieku nie spełniali jej oczekiwań, gdyż nie dotrzymywali jej kroku.

Amelia Kajdan: Instagram

Uczestniczka nowej edycji 40 kontra 20 prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, który internauci znaleźć mogą pod nazwą @kajdanamelia. Instagram 19-latki obserwuje już kilka tys. followersów. Amelia zamieszcza w sieci wiele zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej