Izabela Chadouli: [wiek, 40 kontra 20, partner, Instagram]

9 listopada 2022
Przez: : W.M.

W listopadzie na ekranach TVN7 pojawi się wyczekiwany przez widzów drugi sezon 40 kontra 20. Jedną z uczestniczek, która da się poznać fanom reality-show, jest Izabela Chadouli. Kim jest i co o niej wiadomo?

Izabela Chadouli: wiek

Izabela Chadouli jest jedną z najmłodszych uczestniczek drugiej edycji reality-show 40 kontra 20. Kobieta ma 22 lata, dlatego w programie zaliczana będzie do grona „dwudziestek”. Izabela mieszka w Krakowie, ale wyjątkową urodę zawdzięcza korzeniom, gdyż w połowie jest algierką, w połowie góralką. Aktualnie uczestniczka 40 kontra 20 skupia się na nauce i studiuje kosmetologię. Izabela ma na koncie udziały w konkursach piękności. Jest półfinalistką Miss Polonia 2021 oraz Miss Polski 2022.

Izabela Chadouli: 40 kontra 20

Po wielu miesiącach oczekiwań w listopadzie na antenie stacji TVN7 pojawi się druga edycja programu 40 kontra 20. Jedną z uczestniczek, która bierze udział w reality-show, jest Izabela Chadouli. 22-letnia singielka w programie będzie zabiegać o względy młodszego Tomasza Zarzyckiego lub starszego Toma Grabowskiego. Czy z którymś z mężczyzn połączy ją coś więcej? Przekonamy się, oglądając odcinki nowej edycji 40 kontra 20 2.

Zobacz także: Kim jest Amira Ellili z 40 kontra 20?

Izabela z 40 kontra 20 wie, jakiego szuka mężczyzny. W związku ceni oparcie i stabilność emocjonalną i pragnie, aby partner o nią dbał, a nie patrzył wyłącznie na swoje przyjemności.

Izabela z 40 kontra 20 2/fot. Instagram

Izabela Chadouli: Instagram

Uczestniczka 2 edycji 40 kontra 20 prowadzi swój prywatny profil w mediach społecznościowych, który internauci znaleźć mogą pod nazwą @izabela_chadoul. Na chwile obecną Instagram Izabeli z 40 kontra 20 śledzi niespełna 1 tys. obserwatoriów, ale być może wkrótce liczba ta znacząco wzrośnie.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej