Połącz się z nami

Ameryka Express 2: Finał! Zobaczcie, kto wygrał drugą edycję!

Ameryka Express

News

Ameryka Express 2: Finał! Zobaczcie, kto wygrał drugą edycję!

Za nami ostatni odcinek programu „Ameryka Express”, w którym uczestnicy przemierzali przez kraje Ameryki Południowej. W finałowym odcinku udział wzięły trzy pary, jednak tylko jedna z nich jako pierwsza pojawiła się na mecie i tym samym wygrała program! Zobaczcie, kto zwyciężył, a kto został wielkim przegranym! Ameryka Express 2: Finał!

W tej edycji programu w wyścigu wystartowało 8 par. Do ostatniego etapu zakwalifikowały się tylko trzy z nich: bracia Rafał i Grzegorz Collins, Paweł Deląg z Dariuszem Lipką oraz Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską -Komorowską. Ostatni etap programu na pewno należał do najtrudniejszych. Nie brakowało emocji, wyczerpujących zadań i zmęczenia. Zobaczcie, kto wygrał!

Ameryka Express 2: Finał!

Odcinek finałowy rozpoczął się błotną misją. Uczestnicy musieli zażyć kąpieli w wulkanicznym błocie, a następnie za pomocą swoich ciał napełnić dość spore wiadra.

Pary po tym, jak zmyły już z siebie wulkaniczne błoto, mogły ruszyć dalej w kierunku Cartageny, gdzie znajdowała się meta wyścigu. Jednak nie wszystkie pary dostały się do kolejnego etapu wyścigu. Jedna z par, która w punkcie kontrolnym pojawiła się jako ostatnia, musiała pożegnać się z programem tuż przed finałową rozgrywką. Tym razem z programu odpadli Paweł i Darek!

Ameryka Express 2: Finał!

Ostatni dzień wyścigu był chyba najbardziej wymagający ze wszystkich, jakie widzieliśmy do tej pory. Już na początku uczestnicy musieli zebrać składniki, które były potrzebne do wykonania tradycyjnego dla Ameryki Południowej dania o nazwie „arepa”. Po wykonaniu bułeczek z jajkiem musieli znaleźć hasło, dzięki któremu mogli wsiąść do motorówek i popłynąć w stronę kolejnej misji. Tym razem do wygrania był amulet o wartości 30 tysięcy złotych!

Karaibska rajska plaża na której się znaleźli, zachwycała widokami, jednak to właśnie tam czekało na pary zadanie sprawnościowe. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami pływania oraz celnego rzucania.

Następny etap wyścigu przeniósł uczestników do samego środka wielkiego miasta, gdzie musieli szybko zamienić się w sprzedawców lodów, przenieść kosz pełen owoców na głowie i odnaleźć klucz do apartamentu. To właśnie tam był ukryty ostatni amulet w tym sezonie programu, który wygrali bracia Collins.

Ostatni etap wyścigu był najbardziej wyczerpujący zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Dwie pary do mety ścigały się przez zakorkowaną Cartagenę. Musieli również po drodze szukać wskazówek na temat tego, gdzie znajduje się meta. W końcu jedna z par jako pierwsza odnalazła Darię Ładochę i tym samym Karolina i Marta wygrały drugą edycję programu „Ameryka Express”.

Spodziewaliście się, że to oni wygrają program?

https://www.instagram.com/p/CArw9puoICi/

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry