Daria Ładocha: [wiek, dzieci, partner, Ameryka Express]

4 marca 2020
Przez: : KS

Daria Ładocha to znana dziennikarka kulinarna, która zadebiutowała w roli prowadzącej program Ameryka Express. Zastąpiła w nim Agnieszkę Woźniak-Starak, która zrezygnowała z wystąpień w telewizji po tragicznej śmierci męża. Co wiadomo na jej temat?

Daria Ładocha: wiek

Kobieta ma 38 lat, urodziła się w 1983 roku. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim oraz jest coachem zdrowia. Oprócz tego, interesuje się zdrowym żywieniem. Prowadzi blogi o tematyce kulinarnej, a także jest ekspertem w tej dziedzinie w Dzień Dobry TVN. Prowadziła również własne programy telewizyjne. Wydała trzy książki o zdrowym i rozważnym odżywianiu.

Daria Ładocha: partner

Dziennikarka jest w związku od ponad 20 lat. Jej partnerem jest Bartek Kulita, jednak bardzo dbają o swoją prywatność i nie znajdziemy wielu informacji na temat ich relacji. W jednym z wywiadów przyznała, że nie spodziewała się, że kiedykolwiek będzie miała dzieci z powodu spraw zdrowotny. Jednakże, jest szczęśliwą mamą dwóch córek: Laury i Matyldy.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@darialadocha)

Daria Ładocha: Agent – Gwiazdy

Ładochę telewidzowie mogli już oglądać w innym programie TVN, lecz w roli jednej z uczestniczek. Otóż wzięła udział w drugiej edycji Agent – Gwiazdy. Nie miała tam sobie równych i udało jej się zwyciężyć. Nagrodą było ponad 71 tysięcy złotych, które gwiazdy gromadzili podczas trwania show.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@darialadocha)

Daria Ładocha: Ameryka Express

Po rezygnacji Agnieszki Woźniak-Starak z roli prowadzącej w sieci pojawiało się wiele spekulacji, kto zajmie jej miejsce w lubianym programie TVN-u. Okazało się że nową prowadząca Ameryka Express została Daria Ładocha. W trzynastu odcinkach zmierzyli się ze sobą między innymi Grażyna Wolszczak z synem, Karolina Pisarek ze znajomą oraz Marcin Różalski z przyjacielem.

Zobacz także: Kto wygrał Ameryka Express 2?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@darialadocha)

Daria Ładocha: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @darialadocha. Na chwilę obecną może pochwalić się ponad 160 tysiącami obserwatorów. Znajdziemy tam wiele zdjęć potraw jej autorstwa oraz kolorowych stylizacji, których bezsprzecznie jest fanką.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@darialadocha)

źródło: Instagram Darii Ładochy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej