Połącz się z nami

Ameryka Express 2: Walka o finał! Kto będzie walczył o główną nagrodę?

Rozrywka

Ameryka Express 2: Walka o finał! Kto będzie walczył o główną nagrodę?

W dwunastym odcinku programu Ameryka Express emocje sięgnęły zenitu. Po raz kolejny nie brakowało zaskakujących zadań oraz trudnych misji, które mieli do wykonania uczestnicy. Daria Ładocha zadbała o to, żeby tylko najwytrwalsze pary znalazły się w finale! Zobaczcie, kto odpadł w półfinałowym odcinku, a kto będzie walczyło główną nagrodę! Ameryka Express 2: Walka o finał!

View this post on Instagram

Dajcie znać, czy będziecie dzisiaj o 21:30 w @tvn.pl 💙🌎 #amerykaexpress #tvn #player #nowysezon #półfinał #kolumbia

A post shared by amerykaexpresstvn (@amerykaexpress.tvn) on

Ameryka Express 2: Walka o finał!

W programie zostały już tylko cztery pary: Paweł i Darek, Ernest i Gosia, Karolina i Marta oraz bracia Collins. Uczestnicy jak zawsze wyścig rozpoczęli od misji. Tym razem musieli ulepić gliniane naczynia przy użyciu specjalnego koła. Para, której udało ukończyć się to zadanie, otrzymała wskazówki, co do kolejnego etapu wyścigu. Jednak utrudnieniem było to, że musieli wziąć ze sobą kilka naczyń, które były bardzo kruche. Daria Ładocha w trakcie wyścigu poprosiła uczestników, aby ozdobili swoje naczynia logo „Ameryka Express„.

Dwie pary, które jako pierwsze zameldowały się w punkcie kontrolnym, wzięły udział w grze o amulet- bracia Collins oraz Karolina Pisarek z przyjaciółką. Podczas gry musieli odnaleźć polskie wydanie „Stu lat samotności” – sławna opowieść kolumbijskiego Noblisty Gabriel Garcia Marquez. Tym razem gra składała się z paru zadań, które musieli wykonać. Amulet o wartości 10 tysięcy złotych wygrały modelki.

Następnie wszyscy uczestnicy ruszyli w drogę, a w jej trakcie musieli poradzić sobie ze znalezieniem noclegu. Nowy dzień zaczął się kolejną misją. Każda z par musiała jak najdokładniej odmierzyć sól, którą wydobyła z jeziora- być jak najbliżej 13 kg. To właśnie od tego zadania zależało miejsce w rankingu na końcu wyścigu. Dodatkowo kosze pełne soli nie ułatwiały im zadania w dotarciu na metę, a Daria Ładocha miała w zanadrzu jeszcze jedno zadanie.

Ostatnie zadanie, które musieli wykonać uczestnicy przed metą, polegało na odnalezieniu mieszkańca, który miał na sobie koszulkę ulubionej miejscowej drużyny piłkarskiej i dopiero wraz z nią mogli oni zameldować się na mecie półfinałowego odcinka. Dodatkowo o tym, kto pożegna się z programem, decydowała sól, którą przynieśli ze sobą.

Kto będzie walczył o główną nagrodę? Jedna para pożegnała się z programem!

Jako pierwsi na mecie zameldowali się bracia Collins, a tuż za nimi były modelki. W przedostatnim odcinku swoją przygodę z „Ameryką Express” zakończyli: Ernest Musiał i Małgorzata Heteryk. Pomimo tego, że to Paweł i Darek byli ostatni, to o końcowym wyniku zadecydowała sól, którą mieli ze sobą!

Tym samym już za tydzień dowiemy się, kto wygrał główną nagrodę!

Macie swoich faworytów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry