„Ameryka Express”: Szykuje się powrót na antenę? Znamy już pierwszą gwiazdę

5 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Po sukcesie programu Azja Express, widzowie stacja zdecydowała się kontynuować format pod nazwą Ameryka Express, jednak emisja reality-show zakończyła się w 2020 roku. Według najnowszych doniesień, Ameryka Express ma powrócić na ekrany. Co więcej, znamy już nazwisko pierwszej gwiazdy, która ma przemierzać nieznane lądy za 1 dolara dziennie.

Ameryka Express

Program Azja Express pojawił się na antenie TVN w 2016 roku i doczekał dwóch edycji. W listopadzie 2018 roku show, którego prowadzącą była Agnieszka Woźniak-Starak, powrócił na ekrany jednak po nazwą Ameryka Express.

W każdym sezonie widzowie mogli poznać osiem par, w których skład wchodzili postacie znane z polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele czy członkowie rodzin. Zadaniem uczestników, którzy przebywali w państwach Azji a następnie Ameryki, było pokonanie wyznaczonej trasy w jak najszybszym czasie. Ich budżetem był wyłącznie 1 dolar dziennie na osobę.

Ostatni sezon programu Ameryka Express pojawił się w telewizji w 2020 roku jednak z nową prowadzącą, którą została Daria Ładocha.

Zobacz także: Kim jest Daria Ładocha?

Będzie nowy sezon Ameryka Express?

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo widzowie oglądać będą mogli kolejny sezon Ameryka Express. Jak donosi informator portalu Pomponik.pl, ostatnia edycja zanotowała znaczący spadek widzów, dlatego stacja zarządziła przerwę.

„Poprzednia edycja przed telewizory przyciągnęła lekko ponad milion widzów, dlatego została zarządzona przerwa. Fani mieli zatęsknić, a stacja dała sobie przestrzeń na poszukanie elektryzujących uczestników” – czytamy

Podobno produkcja powoli kompletuje obsadę kolejnego sezonu. Reality-show ma powrócić na antenę w odświeżonej formule, co może oznaczać, że uczestnicy znajdą się w nowym miejscu, gdzie czekać na nich będą także inne, ciekawe konkurencje. Zdjęcia do programu mają być kręcone już jesienią tego roku, a nowy sezon ma pojawić się na ekranie już wiosną 2023 roku.

Jak donosi portal, jedną z gwiazd, którą zobaczyć możemy w nowej edycji, jest Klaudia El Dursi.

„Klaudia El Dursi bez większego zastanowienia podjęła rozmowy z producentem i szybko ustaliła satysfakcjonujące warunki. Nie była zbyt wymagająca, bo chciała przeżyć taką przygodę już dawno. Oglądała poprzednie edycje i pokątnie marzyła, aby wziąć w czymś takim udział”

Czekacie na nowy sezon Ameryka Express?\

źródło: Instagram Ameryka Express/pomponik.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej