Amira Ellili: [40 kontra 20, wiek, partner, Instagram]

8 listopada 2022
Przez: : W.M.

Amira Ellili jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji 40 kontra 20, która walczyć będzie o względy dwóch singli Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiadomo?

Amira Ellili: wiek

Amira Ellili to jedna z bohaterek 2. edycji reality-show 40 kontra 20. Uczestniczka programu znalazła się grupie młodszych „dwudziestek”, która razem z pozostałymi kobietami będzie walczyła o serce jednego z dwóch singli, starszego Toma oraz młodszego Tomasza.

Amira ma 27 lat. Kobieta egotyczną urodę zawdzięcza swoim korzeniom, gdyż urodziła się w Tunezji. Aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie. Ellili mówi biegle w pięciu językach. Na co dzień pracuje jako modelka, a także zajmuje się eksportem kosmetyków na rynki afrykańskie i kraje Bliskiego Wschodu.

Amira posiada wiele pasji. Fascynuje ją między innymi jazda konna oraz nurkowanie.

Amira Ellili: 40 kontra 20

W programie 40 kontra 20 udział bierze kilkanaście samotnych kobiet w różnym wieku, które w reality-show będą szukać prawdziwej miłości. Czy 27-letnia Amira zdobędzie serce którego z dwóch singli? Przekonamy się z czasem.

Zobacz także: Wszystkie uczestniczki 40 kontra 20 2.

Ellili jak sama zdradziła, od ponad roku jest singielką, ale ma za sobą kilka poważnych związków. Jak twierdzi uczestniczka 40 kontra 20, w mężczyźnie szuka bratniej duszy. Chociaż umie postawić na swoim, gdy odnajdzie prawdziwą miłość, potrafi pójść na kompromis w wielu kwestiach.

Amira Ellili: Instagram

Uczestniczka 40 kontra 20 aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Użytkownicy Instagrama znaleźć ją mogą pod nazwą @ami_ellili. Aktualnie profil Amiry śledzi ponad 1.3 tys. obserwatorów.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej