Połącz się z nami

Ana Andrzejewska: [Mam Talent, Instagram, piosenki, wiek]

Opisy gwiazd

Ana Andrzejewska: [Mam Talent, Instagram, piosenki, wiek]

Ana Andrzejewska zmierzy się w finale programu Mam Talent z innymi uczestnikami, którym udało się dojść już do ostatniego etapu konkursu. Swoim głosem zwróciła na siebie uwagę nie tylko jurorów, ale także telewidzów, którzy licznie wysyłali sms-y na swoją faworytkę. Co wiadomo na jej temat?

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Andrzejewska: wiek

Wokalistka ma 27 lat i pochodzi z Częstochowy. Jest absolwentką Akademii Jazzu w Katowicach. Z muzyką jest związana już od wielu lat. Między innymi brała udział ogólnopolskim festiwalu Sing Jazz Blues, Ogólnopolskim Festiwalu Dobrej Piosenki Kaliny Jędrusik i Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Z biegiem czasu pewniej poczuła się także w innych gatunkach muzycznych.

Ana Andrzejewska: Mam Talent

Kobieta próbowała swoich sił w różnych programach, w których pokazywała swoje zdolności muzyczne. Między innymi, pojawiła się w Must Be The Music, ale niestety nie dostała się do finałowych odcinków. Następnie, telewidzowie mogli oglądać ją w The Voice of Poland, gdzie zwróciła na siebie uwagę wszystkich z jurorów. Dołączyła do drużyny Edyty Górniak, a ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Podczas przesłuchania w Mam Talent, spodobała się jurorom na tyle, że postanowili zapewnić jej miejsce w półfinałach za pomocą złotego przycisku.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Andrzejewska: piosenki

Finalistka Mam Talent na występ półfinałowy skomponowała specjalnie utwór pod tytułem Angel. Widownia i jurorzy nie kryli zachwytu jej zdolnościami i piosenką. W przyszłości chciałaby wydać autorski krążek ze skomponowanymi kawałkami. Na jej profilu na Youtube możemy znaleźć covery różnych piosenek, które regularnie dodaje. Są tam również jej pierwsze własne kompozycje.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Andrzejewska: Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @ana_andrzejewska. Jej aktywność śledzi tam ponad 10 tysięcy użytkowników. Kobieta dodaje tam wiele zdjęć z występów w programie, jak i na konkursach. Znajdziemy tam również zdjęcia z sesji oraz z prywatnych momentów jej życia.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry