Anastasiya Yandaltsava: [Warsaw Shore, Top Model, Instagram]

4 listopada 2019
Przez: : KS

Anastasiya Yandaltsava to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci, które zasłynęły w programie Warsaw Shore. Wydaje się, że bardzo zależy jej na karierze medialnej. Co wiadomo na jej temat?

Anastasiya Yandaltsava: wiek

Anastasiya ma 25 lat i pochodzi z Białorusi. Co ciekawe, ukończyła studia lingwistyczne i zna aż 6 języków. Oprócz tego, kształciła się w kierunku wizażu. Sama o sobie mówi, że jest projektantką, charakteryzatorką, tancerką oraz stylistką. Na swoim koncie ma udział w teledyskach, produkcjach telewizyjnych i wielu sesjach zdjęciowych.

Zobacz także: Co wiemy o Damianie ,,Stiflerze” Zduńczyku?

Anastasiya Yandaltsava: Warsaw Shore

Do programu dziewczyna weszła z dużą pewnością siebie, czym bezsprzecznie irytowała innych uczestników. Już na samym początku ciężko jej było dogadać się z resztą ekipy. Jednakże, wydaje się, że z biegiem czasu ich relacje znacznie się polepszyły. To właśnie tam poznała Damiana Zduńczyka, czyli Stiflera, z którym była związana. Niestety ich drogi się rozeszły i nie dogadują się tak dobrze, jak wcześniej.

Anastasiya Yandaltsava: Top Model

Kobieta próbowała swoich sił również w programie Top Model. Mimo, że jest zdecydowanie za niska, zaprezentowała się przed jury. Trzeba przyznać, że zrobiła na nich duże wrażenie. Niestety, nie tak dobre, jak ona by tego chciała. Ostatecznie nie zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Telewidzowie mogą kojarzyć ją również z innego show MTV Ex na plaży. Anastasiya zawalczyła także na gali Fame MMA i Punch Down. Oprócz tego, wzięła udział w programie One Night Squad.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@anastasiya_yandaltsava)

Anastasiya Yandaltsava: Instagram

Anastasiya bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Jego nazwa to @anastasiya_yandaltsava. Może pochwalić się dużą liczbą obserwatorów. Mianowicie wynosi ona aż 257 tysięcy. Znajdziemy tam wiele zdjęć głównie z sesji i podróży po świecie, które naprawdę robią wrażenie.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@anastasiya_yandaltsava)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz