Anastazja Pasternak: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

24 sierpnia 2022
Przez: : KS

Anastazja Pasternak to jedna z pięknych uczestniczek, które wezmą udział w 6. edycji programu Hotel Paradise. Nie da się ukryć, że piękna uczestniczka szybko zwróciła na siebie uwagę internautów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anastazja Pasternak: wiek

Z informacji, które zdecydowali się zdradzić producenci, wszyscy zainteresowani mają okazję dowiedzieć się, że Anastazja ma 23 lata. Dziewczyna na co dzień mieszka w Warszawie. Pochodzi Ukrainy, lecz ma polskie korzenie. Przyjechała tutaj, aby podjąć studia i przebywa już od 5 lat. Dla siebie wybrała dziennikarstwo.

Aktualnie pracuje jako Social Media Manager. Czuje, że to naprawdę jej konik. Oprócz tego, zajmuje się rekonstrukcją włosów w salonie piękności. Wielką pasją Anastazji jest sport. Przez kilkanaście lat trenowała szermierkę. W wolnym czasie, chętnie ćwiczy na siłowni.

Cechy, które wyróżniają ją z tłumu to na pewno impulsywność i kontaktowość. Dziewczyna lubi podejmować nowe wyzwania i nie boi się ryzykować. U drugiej osoby najbardziej irytuje ją spóźnialstwo.

Anastazja Pasternak
Anastazja

Zobacz także: Co wiemy o Monice z Hotel Paradise 6?

Anastazja Hotel Paradise 6

Uczestniczka Hotel Paradise 6 do tej pory była w jednym poważnym związku. Do jego rozpadu doprowadził partner, który na pierwszym miejscu stawiał pracę. 23-latka powoli traci nadzieję, że spotka ją prawdziwa miłość.

Anastazja ma nadzieję, że udział w programie Hotel Paradise pomoże jej znaleźć drugą połówkę. Zdecydowanie stawia na dłuższą relację, a nie przelotny romans. Zdradziła, jaki jest jej ideał mężczyzny. Otóż, najbardziej podobają jej się wysocy mężczyźni, którzy dotrzymują słowa i nie kłamią.

6. sezon programu Hotel Paradise rusza już 29 sierpnia 2022 roku!

Anastazja Hotel Paradise 6 Instagram

Profil Anastazji z Hotelu Paradise 6 można znaleźć na Instagramie pod nazwą @anastazja.hotelparadise6. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej