Monika Schmidt: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

18 sierpnia 2022
Przez: : KS

Monika Schmidt to jedna z uczestniczek 6. edycji programu Hotel Paradise, która swoją premierę będzie miała już pod koniec wakacji 2022 roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat singielki, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Monika Schmidt: wiek

Z informacji, które producenci zdecydowali się zdradzić jeszcze przed rozpoczęciem 6. sezonu Hotel Paradise, internauci mieli okazję dowiedzieć się kilku ciekawostek o Monice. Mianowicie, tajemnicą nie jest już że dziewczyna ma 28 lat i pochodzi z Wrocławia.

Co ciekawe, jest absolwentką koreanistyki. Nie da się ukryć, że to bardzie ciekawy kierunek. Sama Monika bardzo promuje tamtejszą kulturę. Pracuje nawet jako nauczycielka języka koreańskiego Polaków oraz polskiego Koreańczyków. Oprócz tego, jest managerem mistrza świata z Korei w kulturystyce.

28-latka w przyszłości chce poszerzać swoją wiedzę w zakresie języków obcych. Innym z jej marzeń jest wypuszczenie własnej marki pielęgnacyjnej, która powstałaby na bazie składników właśnie z Korei. W wolnych chwilach trenuje high heels, chodzi na treningi boksu, a także chętnie rapuje oraz zagłębia się w tematykę beauty i stylistyczną.

Monika Schmidt
Monika Hotel Paradise 6

Zobacz także: Hotel Paradise 6 uczestnicy

Monika Hotel Paradise 6

Monika Schmidt do programu Hotel Paradise zgłosiła się nie bez powodu. Mianowicie, chce pokazać wszystkim, że inteligentna i wykształcona kobieta może znaleźć miłość w programie telewizyjnym. Niewątpliwie, pobyt w rajskim hotelu może być ku temu doskonałą okazją.

W związku z tym, że dużą część życia spędziła na nauce, teraz chce dobrze się bawić, a także poznać mężczyznę swoich marzeń. Ma głęboką nadzieję, że wielka miłość czeka na nią w Hotelu Paradise. Jej ideał to wysoki blondyn z niebieskimi oczami, albo z wschodnią urodą. W płci przeciwnej ceni sobie zdecydowanie, siłę, wyrozumiałość i inteligencję oraz ambicję.

Monika Schmidt: Instagram

Wszyscy zainteresowani profil Moniki mogą znaleźć na Instagramie pod nazwą @monika.hotelparadise6.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej