Andrzej Majchrzak: [wiek, Love Island, Instagram]

26 sierpnia 2021
Przez: : KS

Andrzej Majchrzak jest uczestnikiem czwartej edycji Love Island. Wyspa miłości. To właśnie ten przystojny singiel wejdzie do pięknej willi jako jeden z pierwszych. Zanim wydarzy się to na oczach telewidzów, sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Andrzej Majchrzak: wiek

Z oficjalnego profilu Love Island. Wyspa miłości na Instagramie, możemy dowiedzieć się kilku podstawowych informacji o uczestnikach czwartej edycji randkowego show Polsatu. Tam producenci zdradzili, że Andrzej ma 32 lata. Oprócz tego, wiadomo, że pochodzi z Dolnego Śląska, a konkretnie Ruszowa.

Przystojny singiel pracuje jako logistyk. Jednakże jego zainteresowania odbiegają nieco od branży zawodowej. Mianowicie, Andrzej to wielki fan sportu, a konkretnie piłki nożnej i jazdy na rowerze, zwłaszcza tej po leśnych drogach.

Uczestnik Love Island 4 przedstawia się jako osobę ułożoną i kulturalną, która nie ma wrogów. Jest bardzo rodzinny, co z resztą potwierdza jego tatuaż na bicepsie. Mężczyzna ma tam wytatuowany napis w języku elfickim. To nie jedyna ozdoba graficzna, którą umieścił na swoim ciele.

Zobacz także: Co wiemy o Paulinie Szczuc z Love Island 4?

Andrzej Majchrzak: Love Island. Wyspa miłości

Andrzej od swojej przyszłej partnerki nie będzie oczekiwał wiele. Dla 32-latka ważne jest, aby kobieta, która chce stworzyć z nim relacje skupiała na nim swoją uwagę. Najlepiej, aby była normalną dziewczyną, która ceni sobie szczerość.

Co ciekawe, z poprzednią kobietą Andrzej był związany aż przez 5 lat. Ponadto, para zdecydowała się nawet na zaręczyny. Jednakże, ostatecznie ich drogi się rozeszły. W kobietach ceni sobie przede wszystkim naturalność. Zbyt wyraźny makijaż od razu przekreśla potencjalną kandydatkę.

Uczestnik Love Island. Wyspa miłości ma słabość do naturalnych brunetek z opalonym ciałem. O tym, czy spotka taką w programie przekonamy się już niebawem!

Andrzej Majchrzak Love Island
Andrzej Love Island 4.

Andrzej Majchrzak: Instagram

Uczestnik Love Island 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @andrzej.majchrzak6. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 1,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz