Połącz się z nami

Paulina Szczuc: [wiek, Love Island, Instagram]

Paulina Szczuc Love Island

Opisy gwiazd

Paulina Szczuc: [wiek, Love Island, Instagram]

Paulina Szczuc to jedna z pięknych singielek, która zdecydowała się na udział w programie Love Island. Wyspa miłości. Niebawem telewidzowie przekonają się czy w randkowym show uda jej się znaleźć tego jedynek. Zanim jednak to się stanie, sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Paulina Szczuc: wiek

Z oficjalnej aplikacji Love Island, Wyspa miłości możemy dowiedzieć się, że Paulina ma 25 lat. Natomiast na jej social mediach widnieje informacja, że na co dzień mieszka w Szczecinie. Dziewczyna przedstawia się jako osobę nieśmiałą, która nie lubi robić pierwszego kroku w relacjach międzyludzkich.

Najbliżsi postrzegają Paulinę jako osobę z doskonałym poczuciem humoru. Zaznaczają również, że zawsze mogą na nią liczyć, w chwili gdy tylko jej potrzebują. Cechują ją takie cechy jak: lojalność, empatyczność oraz szczerość.

Uczestniczka programu Love Island kocha taniec. To dla niej nie tylko pasja, ale także doskonały sposób na dbanie o sylwetkę. Kidy ma gorszy dzień, emocje stara się rozładować jazdą autem przy naprawdę głośnej muzyce.

Zobacz także: Co wiemy o uczestnikach Love Island 4?

Paulina Szczuc: Love Island

Paulina przyznaje, że do programu Love Island. Wyspa miłości zgłosiła się po to, aby znaleźć swoją drugą połówkę. Przystojnych mężczyzn, którzy wpadną jej w oko podrywa rzucając im zalotne spojrzenie. Mężczyźni zwracają również uwagę na jej zalotny uśmiech.

Od partnera piękna 25-latka oczekuje podobnych cech, jakimi wyróżnia się sama. Zapewnia, że wygląd nie jest dla niej najważniejszy. Dużo bardziej ceni sobie wnętrze. Lubi pewnych siebie, a przy tym zabawnych mężczyzn.

Do tej pory nie udało jej się stworzyć udanego związku, który przerodziłby się w coś poważnego. Ze swoim ostatnim ex była ponad 4 lata. Mimo to, rozstali się. Od tego czasu, ma problem, aby zaufać kolejnemu facetowi.

Paulina z Love Island 4
Paulina Love Island. Wyspa miłości 4.

Paulina Szczuc: Instagram

Paulina z Love Island 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @paulina_szczuc. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 8 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry