Andrzej Piaseczny w szpitalu pod tlenem! Pokazał mocne nagranie i przekazał dramatyczny apel!

17 marca 2021
Przez: : M.J

Andrzej Piaseczny na swoim profili w mediach społecznościowych zamieścił niepokojące nagranie. Artysta zmaga się z koronawirusem, a jego stan zdrowia po kilku dniach choroby drastycznie się pogorszył. Na filmiku, który pojawił się w sieci zaapelował do wszystkich, aby nie bagatelizowali wirusa.

Pandemia koronawirusa

Ponad rok temu w naszym kraju wykryto pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. Wówczas mało kto sobie mógł wyobrazić, że nasze życie ulegnie tak ogromnej zmianie. Pomimo wprowadzanych obostrzeń oraz uświadamiania społeczeństwa pandemia nie odpuszcza. Po pierwszej i drugiej fali w Polsce mamy kolejną, która cały czas zbiera żniwo. W mediach znajdziemy wiele komentarzy tzw. korona sceptyków, którzy nie do końca wierzą w pandemię, a co się z tym wiąże nie stosują się do wprowadzanych obostrzeń.

Wirus
Koronawirus

Codziennie dowiadujemy się o kolejnych zachorowaniach na COVID-19. Niejednokrotnie informowaliśmy Was również na temat znanych osób, które zakażenie mają już za sobą. Niektóre z nich do tej pory zmagają się z powikłaniami jak np. Dorota Gardias.

Zobacz także: Dorota Gardias ma powikłania po koronawiruse!

Tym razem na Instagramie Andrzeja Piasecznego pojawiło się niepokojące nagranie, w którym możemy usłyszeć, że artysta do tej pory myślał, iż przejdzie zakażenie “spacerkiem”. Jednak jego stan zdrowia po kilku dniach zdecydowanie się pogorszył. Zobaczcie, co ma nam do przekazania!

Andrzej Piaseczny w szpitalu pod tlenem

Piasek po 10 dniach choroby musiał zgłosić się do szpitala. Na nagraniu wyraźnie słychać, że ma problemy ze złapaniem oddechu, dlatego też musiał zostać podany mu tlen. Piasek zaapelował, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz przeprosił wszystkich swoich fanów za odwołane koncerty. Jednak jak zaznaczył, nic straconego:

„Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać. Wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to co, z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to wszystko przecież wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się bardzo proszę zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem tutaj się mną zajmują. Zdrowia!”

Andrzej dostał mnóstwo wsparcia od internautów, którzy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. Nam nie pozostaje nic innego jak dołączyć się do tych wpisów. Trzymamy kciuki, aby na kolejnym nagraniu Andrzej mógł już powiedzieć, że pokonał wirusa!

Źródło: Instagram, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej