Andrzej Wrona zgolił brodę! Koroniewska porównała go do … Dowbora!

2 listopada 2021
Przez: : M.S.

Mąż Zosi Zborowskiej przeszedł spektakularną metamorfozę! Andrzej Wrona pozbył się brody i ciężko go poznać w nowej odsłonie! Jak Wam się podoba?

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska

Andrzej Wrona to polski siatkarz, który od lat gra w Onico Warszawa. Prywatnie od kilku lat związany jest z aktorką Zosią Zborowską. Ich związek początkowo owiany był tajemnicą, podobnie zresztą jak ich ślub. O tym, że Zborowska wyszła za mąż za Wronę media dowiedziały się dopiero po fakcie, gdy aktorka pochwaliła się zdjęciami z uroczystości na swoim Instagramie. Niedawno para po raz pierwszy została rodzicami, Zosia urodziła córeczkę, Nadzieję, która stała się oczkiem w glowie swoich rodziców.

Zobacz także: Zborowska urodziła córeczkę!

Ślub Wrony i Zborowskiej
Ślub Zosi Zborowskiej

Bez wątpienia Zosia Zborowska i Andrzej Wrona to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie w ostatnim czasie. Aktorka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie oprócz pokazywania części swojego życia, podejmuje bardzo ważne tematy społeczne, a ostatnio głośno było o zbiórce na leczenie malutkiej Zosi, w którą zaangażowała się Zborowska.

Metamorfoza Andrzeja Wrony

Śladami żony poszedł Andrzej Wrony, który zdecydował się wziąć udział w kampanii społecznej Movember. Akcja polega na zapuszczenie wąsów w miesiącu listopadzie i uświadomieniu społeczności na temat zdrowia mężczyzn. Głównie chodzi o raka prostaty i innych nowotworów , na które narażeni są mężczyźni. W związku z tym, siatkarz zdecydował się zgolić brodę i zostawić jedynie wąsy. Nie da się ukryć, że metamorfoza męża Zborowskiej zszokowała wiele osób, gdyż w nowej odsłonie ciężko poznać Andrzeja!

View this post on Instagram

A post shared by Andrzej Wrona (@w_kracze)

Metamorfoza Wrony podzieliła jego fanów. Chociaż sporo osób przyznało, że bez brody siatkarz wyglada dużo młodziej, znaleźli się i tacy, którzy twierdzą, że Andrzej z brodą wygląda oryginalnej:

“10 lat mniej 😂👏”

“Bez brody znacznie młodziej. Zdecydowanie lepiej”

“Teraz owszem młodziej ale z brodą przystojniej i bardziej z charakterem 😍
Tak czy siak zmiany są dobre a broda jak bd miała to urośnie :)”

Joanna Koroniewska porównała męża Zosi Zborowskiej do … swojego męża!

“Szok! Wyglądasz jak @maciej_dowbor 🔥🔥🔥🔥🔥” – skomentowała Koroniewska.

Też widzicie podobieństwo?

Źródło: Instagram Andrzeja Wrony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej