Zosia Zborowska urodziła! Dumna mama pokazała pierwsze zdjęcie córeczki

5 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Zosia Zborowska dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Wraz z mężem Andrzejem Wroną po raz pierwszy zostali rodzicami. Nie da się ukryć, że ten rok to prawdziwe baby boom w polskim show-biznesie. Poznajcie więcej szczegółów!

Baby boom

Wydawało się, że to poprzedni rok będzie tym, w którym mnóstwo gwiazd ze świata polskiego show-biznesu przywitało na świecie swoje pociechy. Nic bardziej mylnego. Swoje pociechy na świecie w 2021 roku przywitali już Michał Wiśniewski, Ida Nowakowska, Sylwia Przybysz, czy Monika Mrozowska. Za niedługo świeżo upieczonymi mamami zostaną również Agnieszka Kaczorowska, Kamila Kamińska, czy właśnie Zosia Zborowska.

Zobacz także: Które gwiazdy przywitają w 2021 roku swoje pociechy?

Życie prywatne Zosi Zborowskiej

Można śmiało powiedzieć, że Zosia Zborowska i Andrzej Wrona nie lubią tracić czasu. Aktorka i siatkarz wywołali zamieszanie w mediach, kiedy okazało się, że są już małżeństwem. Dodajmy, że wówczas znali się nieco ponad rok. Niemniej jednak obserwując tych dwoje w social-mediach od razu widać, że tworzą bardzo zgrany duet, a ich poczucie humoru nie zna granic.

Oczywiście nie byliby sobą, gdyby nie ogłosili kolejnej radosnej nowiny po swojemu. Pod koniec marca na profilu w mediach społecznościowych zarówno Andrzeja, jak i Zosi pojawił się rebus. Na zdjęciu mogliśmy wówczas zobaczyć aktorkę ze sporym już ciążowym brzuszkiem, a gratulacjom nie było końca.

Następnie Zborowska wyznała swoim obserwatorom, że nie przechodzi ciąży zbyt lekko i zmaga się z wieloma dolegliwościami, które zapewne dobrze zrozumieją niektóre przyszłe mamy. Niemnie jednak od czasu ogłoszenia swojego stanu, aktorka była aktywna na Instagramie, gdzie miała stały kontakt z internautami i niejednokrotnie tam poruszała tematy związane z macierzyństwem.

Zofia Zborowska urodziła

Jak się właśnie okazało, pierwsza pociecha aktorki i siatkarza jest już na świecie! Co ciekawsze, Nadziejka – bo takie imię otrzymała córka Zosi i Andrzeja przyszła na świat tydzień temu. Aktorka podzieliła się dziś wspólnym zdjęciu z maleństwem, które zostało zrobione tuż po szczęśliwym rozwiązaniu:

“Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień 🥺 te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi (od Dyrektora Malczyka, Dr Iracką, Dr Koneczną po panie sprzątaczki ❤️). Największy jednak ukłon oddaje w stronę naszej położnej – Kasi Kleczkowskiej : @kasiatrzaska która przeprowadziła nas przez to wszystko najlepiej na świecie. Kaśka! Jesteś debeściak! Dziękujemy po stokroć 🥺❤️🙌🏼 I tak jeszcze na sam koniec dodam: Ludzie DECENIAJMY POŁOŻNE! 🥺❤️🙌🏼 Jestem wdzięczna, że to właśnie te Kobiety, w pierwszych dniach życia naszej córki, tak pięknie i czule się Nią opiekowały ❤️
Joanna Ługowska, Mariola Gałązka, Sylwia Borowiecka, Marta Młocka, Natalia Michalczuk, Marta Popielska, Anna Kalinowska-Garbala – dziękujemy !! #Nadziejka

Andrzej również pochwalił się przyjściem na świat swojej córeczki. Prezentując poniższe zdjęcie przyznał:

“Nasz Złoty Medal Wszystkiego jest już z nami😍🥇#1weekold

Informuję, że jest Wielka Nadzieja (61cm😱) w narodzie🥰 @zborowskazofia jesteś moją bohaterką🤩 Najdzielniejsze dziewczyny💕

Dziękuję całemu personelowi (od dyrektora po sprzątaczki) Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie🖤 Nagrodę najlepszej położnej na świecie otrzymuje @kasiatrzaska 🏆

Pozdrawiam,
Szczęśliwy mąż, ojciec i przewijak 🤪

PS. @wieska_my_life_after_adoption dziękuje @wiktoria.veronica za opiekę w tych trudnych chwilach 🖤🐶”

Nam nie pozostaje nic innego, jak serdecznie pogratulować i życzyć dużo zdrowia dla mamy i maluszka!

Źródło: Instagram Zosi Zborowskiej, Andrzeja Wrony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej