Aneta Glam publikuje kolejne zdjęcia Derpienski z “Dżakiem” i grzmi – „traktuje Polaków jak zacofanych głupków”

22 września 2023
Przez: : M.J

Drama Anety Glam i Caroline Derpienski w mediach społecznościowych trwa w najlepsze. ”Żona Miami” zdecydowała się iść za ciosem i nie odpuszcza młodszej koleżance, publikując jej kolejne zdjęcia z „partnerem-miliarderem”. Robi się naprawdę gorąco i nic nie wskazuje na to, że konflikt zwaśnionych Polek w Miami miałby dobiec końca.

Caroline Derpienski w mgnieniu oka weszła do świata polskiego show-biznesu i od kilku miesięcy głos na jej temat nie milknie. Polka, która jak podkreśla, spełnia swój amerykański sen w Miami, od początku wzbudza ogromne kontrowersje. Nie da się ukryć, że tematem numer jeden od jakiegoś czasu jest jej relacja z miliarderem o imieniu Jack.

Choć do tej pory Derpienski nie zdecydowała się ujawnić tożsamości mężczyzny, to zrobiła to za nią Aneta Glam. Bohaterka programu „Żony Miami” i jej młodsza koleżanka nie poprzestają we wzajemnych przepychanka w sieci. To właśnie tam ostatnio Glam opublikowała zdjęcie Caroline ze sporo starszym mężczyzną przyznając, że jej wybrankiem nie jest latynoski miliarder Jack, ale biznesmen Krzysztof z Sosnowca.

ZOBACZ TAKŻE: Aneta Glam demaskuje partnera Derpenski: “Krzysiu, a nie żaden miliarder Jack”! Doczekała się mocnej odpowiedzi!

To jednak nie koniec. Aneta Glam nie zamierza na tym poprzestawać i na swoim profilu opublikowała kolejne zdjęcia Derpienski z jej rzekomym partnerem.

Tak wygląda partner Caroline Derpienski?

Choć Derpienski stale podkreśla, że mężczyzna na zdjęciach nie jest jej ukochanym, to jak do tej pory nie zdecydowała się zdradzić jego tożsamości. Natomiast Aneta Glam w kolejnych wpisach nie szczędzi Polce słów krytyki odnośnie jej związku ze starszym mężczyzną.

Aneta Glam publikuje kolejne zdjęcia Derpienski z “Dżakiem” / fot. Instagram.
Aneta Glam publikuje kolejne zdjęcia Derpienski z “Dżakiem” / fot. Instagram.

W kolejnym slajdzie Glam opublikowała także treść komentarzy, które pojawiły się pod jednym z nagrań. 50-latka cały czas podkreśla, że zdemaskowała partnera modelki, a co więcej wyjawiła, że Derpienski ukrywa jego tożsamość, bo się go wstydzi.

Aneta Glam publikuje kolejne zdjęcia Derpienski z “Dżakiem” / fot. Instagram.

W jednym ze swoich wpisów pokusiła się także o radę dla starszego partnera Caroline, nie zapominając przy tym o wbiciu szpilki.

„Mam super pomysł. Krzysiu, przejdź na wege, będziesz wyglądał pięknie po kilku miesiącach i C. nie będzie musiała się wstydzić i wymyślać żadnych Dżaków”

Caroline co jakiś czas odnosi się do zarzutów starszej koleżanki, jednak wydaje się nic z tego nie robić. Być może w końcu zdecyduje się pokazać swojego „miliardera”, dzięki któremu udaje się jej spełniać amerykański sen.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej