Aneta Piotrowska: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami, dziecko, partner, Instagram]

17 czerwca 2022
Przez: : KS

Aneta Piotrowska to tancerka, która po udziale w wielu edycjach programu Taniec z gwiazdami zyskała dużą sympatię widzów. Jednakże, kobieta na jakiś czas zniknęła z mediów. Co wiadomo o jej karierze oraz życiu prywatnym?

Aneta Piotrowska: wiek

Wielu fanów pięknej tancerki zastanawia się, ile ma lat. Otóż, w sieci możemy dotrzeć do informacji, że Piotrowska urodziła się 31 lipca 1986 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 35 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Pępowa.

Co ciekawe, już w dzieciństwie doskonale czuła się na scenie. Mianowicie, wzięła udział w programie Mini Playback Show. Jako 10-latka rozpoczęła regularne treningi taneczne. Jako nastolatka wyjechała do Londynu, gdzie kontynuowała treningi oraz ukończyła collage. Następnie, karierę kontynuowała w Niemczech, a także Hongkongu.

Duże zainteresowanie wzbudza także życie prywatne tancerki. Tajemnicą nie jest, że niegdyś była w związku z Rafałem Mroczkiem. Wiadomo również, że doczekała się córki – Mai.

Aneta Piotrowska kariera
Aneta Piotrowska

Zobacz także: Co wiemy o mężu Karoliny Pisarek – Rogerze Salli?

Aneta Piotrowska: kariera

Po międzynarodowej karierze i udziale w licznych konkursach – także wygranych, tancerka towarzyszyła znanym celebrytom podczas udziału w programie Taniec z gwiazdami. Między innymi, partnerowała Rafałowi Mroczkowi, Przemysławowi Cypriańskiemu oraz Mrozowi.

Co ciekawe, swoich sił próbowała również w angielskiej wersji produkcji. Po czasie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie przebywała w Kalifornii i Kanadzie. Tam miała okazję występować w musicalach. Współpracowała z innymi tancerzami zagranicznych gwiazd Tańca z gwiazdami oraz wokalistami z Idola.

Tancerka zdradziła, że po powrocie do Polski i urodzeniu córki zatęskniła za aktywnością fizyczną. Z tego powodu zamieszkała w Gdańsku i postanowiła otworzyć studio, gdzie prowadzi zajęcia taneczne połączone z aerobikiem lat 80.

Aneta Piotrowska: Instagram

Nie da się ukryć, że tancerka bardzo zmieniła się od udziału w polskiej wersji Tańca z gwiazdami. Wszyscy zainteresowani, mogą znaleźć jej profil na Instagramie pod nazwą @msb_anetapiotrowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 37 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej