Aneta Zając zaskoczyła metamorfozą! W takim wydaniu wygląda fenomenalnie!

7 stycznia 2021
Przez: : M.J

Aneta Zając zaskoczyła metamorfozą, a zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu w mediach społecznościowych bez wątpienia spodobało się internautom. W komentarzach możemy przeczytać mnóstwo pochlebnych wpisów i musimy przyznać, że w tak odważnym kolorze wygląda fenomenalnie! Zobaczcie!

Zapewne każdy widz, który od lat śledzi losy bohaterów serialu “Pierwsza miłość” doskonale zna Anetę Zając. W tej produkcji występuje od 2004 roku, gdzie wciela się w rolę Marysi Radosz. Cztery lata wcześniej mogliśmy widzieć ją w serialu “Na dobre i na złe” w roli Joli Wolniak. Niemniej jednak to właśnie rola w serialu, którego akcja toczy się w stolicy Dolnego Śląska przysporzyła jej sporą popularność.

Przez pewien czas głośno było w mediach na temat życia prywatnego aktorki. Aneta na planie serialu “Pierwsza miłość” poznała Mikołaja Krawczyka. Był on jej partnerem w latach 2005-2012, z którym ma synów -bliźniaków, Roberta i Michała. Od jakiegoś czasu wiadomo również, że nie jest ona już singielką. Na jej Instagramie coraz częściej pojawiają się zdjęcia tajemniczego mężczyzny, z których bez wątpienia wynika, że ma on doskonały kontakt z jej synami.

Trzeba przyznać, że Aneta należy do grona tych znanych osób, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 250 tysięcy internautów i to właśnie tam chętnie dzieli się swoimi zdjęciami. Tym razem pokazała się w całkowicie innej odsłonie, która wyraźnie spodobała się internautom! Zobaczcie!

Aneta Zając zaskoczyła metamorfozą!

Krótka fryzura i różowe włosy bez wątpienia pasują aktorce. Od razu musimy podkreślić, że jest to zapewne chwilowa zmiana jej wyglądu za pomocą peruki. Jednak wielu internautów zauważyło, że ten kolor pięknie podkreśla oczy:

“💜Jak dla mnie to PETARDA😍”

“Uwodzicielskie spojrzenie”

“Super wyglądasz kolor Ci bardzo pasuje 😃😃💙💙😌🌺”

Ciężko nie zgodzić się z powyższymi wpisami. Musimy również przyznać, że Aneta nie tylko zaskoczyła nas swoją chwilową metamorfozą, ale również udowodniła po raz kolejny, że ładnemu we wszystkim ładnie!

Zobaczcie również: Aneta Zając jest w ciąży!? Posypały się gratulacje!

A Wam, jak się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej