Angelikę po opuszczeniu “Big Brothera” zalał HEJT! Zawstydzona oglądała swoje IGRASZKI z Igorem!

6 maja 2019
Przez: : M.J

Po kolejnych eliminacjach z programem pożegnała się Angelika. Jednak produkcja programu postanowiła na pożegnanie pokazać jej pewne nagranie, które zapewne nieco zawstydziło byłą już uczestniczkę show. Zobaczcie, jak zareagowała na swój romans w domu Wielkiego Brata!

Romans w domu Wielkiego Brata

Za nami kolejny odcinek „Big Brothera”, w którym pożegnaliśmy jedną z uczestniczek. Tym razem z programem pożegnała się Angelika, która w domu Wielkiego Brata spędziła zaledwie kilkanaście dni. Jednak dziewczyna na pewno zostanie zapamiętana przez fanów programu, a wszystko za sprawą jej romansu z jednym z uczestników! Również producenci show podsycili atmosferę, kiedy Angelika opuściła dom pokazując jej na oczach wszystkich widzów wspólne igraszki z Igorem! Jej reakcja była zaskakująca!

Zobacz także: Igor i Angelika skomentowali wspólną noc!

Przypomnijmy, że kilka dni temu zdjęcie Angeliki i Igora, którzy po jednej z imprez wylądowali razem w łóżku i po ponad miesiącu od wystartowania show, widzowie doczekali się pierwszego romansu, pojawiło się na Instagramowym profilu programu. Ta dwójka naprawdę się do siebie zbliżyła, pomimo tego, że Angelika była w programie od zaledwie paru dni. Najpierw zaczęli ze sobą spędzać czas na wspólnych rozmowach, nie szczędząc sobie przy okazji komplementów. Następnie po jednej z imprez, posunęli się o krok dalej. Pod wpływem alkoholu i dobrej zabawy, najpierw udali się wspólnie pod prysznic, a później do łóżka!

W sieci pojawił się również filmik z imprezy w domu Wielkiego Brata, od której wszystko się zaczęło.

Komentarz Angeliki po wyjściu z domu Wielkiego Brata

Teraz po wyjściu z domu Wielkiego Brata dziewczyna wyznała:

„To była moja przygoda. Wspaniali ludzie. Niczego nie żałuję, to dało mi trochę szczęścia. Wracam do swoich obowiązków, czyli do pracy w powietrzu”.

Producenci nie zapomnieli również przypomnieć jej o chwili zapomnienia z Igorem. W studiu Angelika obejrzała zmontowany materiał, na którym leży w łóżku z uczestnikiem show, a jej mina mówiła zdecydowanie więcej niż jej słowa. Lekko skonsternowana wyznała:

„Igor jest moim najlepszym przyjacielem”– wyznała na wizji.

Powiedzieć, że uczestniczka nie zyskała sympatii widzów, to jak nie powiedzieć nic. Dawno nikt z uczestników, nie podzielił tak fanów programu. Pod jej zdjęciem pojawiła się lawina nieprzychylnych komentarzy.

Dawno tak wyniosłej i bezczelnej osoby nie widziałam. Nawet podczas rozmowy z Łukaszem, nie miała na tyle ogłady, żeby darować sobie aroganckie miny czy chociaż go posłuchać… Jak dla mnie, to jej wejście do programu stworzyło jedynie podział i mocno zepsuło atmosferę. A do tego, mam wrażenie, że już nigdy nie będę patrzeć tak samo na stewardessy “

Nie znam osobiście, ale wydaje się być bardzo wulgarna i arogancka”.

Szkoda… Liczyłam na to, że Justyna odpadnie “

Justyna w ogniu krytyki

Wielu osobom nie spodobał się również fakt, że w programie pozostała Justyna, do której całkiem nie dawno dołączył jej chłopak. W jej kierunku również możemy przeczytać wiele nieprzychylnych komentarzy, a widzowie reality show są ewidentnie zbulwersowani takim rozwojem sytuacji.

Jakie kłamstwo !!! Faworyzujcie dalej swoją Justynkę i jej chłoptasia !!!!!! Dno dno dno !!! Niech leżą dalej w łóżku cały dzień bez mikroporów i łamią regulamin domu bb”.

W tym tygodniu do opuszczenia programu zostały nominowane trzy dziewczyny: Justyna, Kasia i Magda Zając.

Myślicie, że Angelika i Igor są faktycznie tylko przyjaciółmi? A może właśnie byliśmy świadkami rodzącego się uczucie w programie? Też uważacie, że nie fair jest udział Justyny z chłopakiem w show?

Źródło: Instagram Big Brothera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz