Połącz się z nami

Angelina Jolie jest szaleńczo zakochana, a jej wybrankiem nie jest Brad Pitt!

Z życia gwiazd

Angelina Jolie jest szaleńczo zakochana, a jej wybrankiem nie jest Brad Pitt!

Od szokującej informacji o rozstaniu najbardziej rozpoznawalnej i najpiękniejszej pary w Hollywood minęły ponad 2 lata. W tym czasie mogliśmy przeczytać dziesiątki informacji o rzekomych romansach Brata Pitta, czy Angeliny Jolie, które były przyczyną rozpadu ich związku.

Przez jakiś czas spekulowano, że para wróci do siebie, ponieważ do tej pory ich rozwód nie został sfinalizowany. Jednak wszystko wskazuje na to, że związku najpiękniejszej pary Hollywood nie da się uratować.

Aktorka bardzo przeżyła rozstanie. Bardzo schudła i popadła w depresję. Jak donoszą zagraniczne media, aktorka jest już w doskonałej formie. Jest gotowa na nowy związek i nawet ma na oku kandydata… Jej wybrankiem ma być tajemniczy brytyjski miliarder. Teraz kiedy doszła do siebie, po zawirowaniach spowodowanych rozstaniem z Bradem, jest gotowa na nowego mężczyznę w swoim życiu. Gwiazda jednak na pierwszym miejscu stawia dobro swoich dzieci. Aktorka zwraca największą uwagę na to, aby mężczyzna, który pojawi się w jej życiu, najpierw musi zostać zaakceptowany przez sześcioro jej pociech.

Na doniesienia o domniemanym związku Jolie od razu zareagowali jej przyjaciele. „Angelina nie spotyka się z nikim na poważnie i jest jej w tym dobrze” – możemy przeczytać na Hollywood Life.

Jak również możemy przeczytać „Angelina dotarła do punktu, w którym jest gotowa na nowe znajomości, choć pozostaje bierna, a nie aktywnie szuka kogoś” podaje również Hollywood Life.

Źródło:
shutterstock_180321404.jpg

 Uważacie, że relacja między Jolie a miliarderem może przerodzić się w coś poważnego? Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na potwierdzenie tych informacji przez samą gwiazdę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry