Połącz się z nami

Ania Lewandowska i Klara w nowych fryzurach! Zobaczcie, jak się prezentują!

Ania Lewandowska

Moda i uroda

Ania Lewandowska i Klara w nowych fryzurach! Zobaczcie, jak się prezentują!

Ania Lewandowska na swoim Instagramie pochwaliła się wizytą u fryzjera. Na jednym ze zdjęć pokazała, że pomimo dużej sławy i pieniędzy jej życie nie różni się od życia innych mam, które swoje pociechy zabierają wszędzie ze sobą! Zobaczcie, jak się prezentują Ania Lewandowska i Klara w nowych fryzurach!

Ania i Robert Lewandowscy są idealnym przykładem małżeństwa, któremu udało się połączyć życie zawodowe z rodzinnym. Obydwoje nie zrezygnowali ze swoich marzeń pomimo tego, że w domu mają dwie małe córeczki. Robert w niedzielę 23 sierpnia spełnił jedno ze swoich marzeń z dzieciństwa. Nie tylko wygrał z Bayernem Monachium Ligę Mistrzów, ale również sięgnął po tytuł króla strzelców. Ania przez cały czas dumnie wspierała małżonka wraz z Klarą i Laurą.

View this post on Instagram

𝕄𝕚𝕒 𝕤𝕒𝕟 𝕞𝕚𝕒 🙌 @fcbayern ⚽ @_rl9

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Śmiało można również powiedzieć, że Lewandowska wie jak zadbać nie tylko o rodzinę, ale również o swój rozwój osobisty. Pomimo tego, że w sieci co jakiś czas możemy przeczytać o gronie pań, które pomagają na co dzień Lewandowskim, to Ania niejednokrotnie temu zaprzeczała, pokazując, jak tak naprawdę wygląda życie z dwójką dzieci.

Niemal wszędzie towarzyszą jej dwie córeczki, a teraz wraz z nimi wybrała się na wizytę do fryzjera i jak zaznaczyła, właśnie tak wygląda życie mamy! Zobaczcie!

Ania Lewandowska i Klara w nowych fryzurach!

Lewandowskiej podczas wizyty u fryzjera towarzyszyły Laura i Klara. Na zdjęciach, które udostępniła na InstaStories, możemy zobaczyć, że córki dzielnie towarzyszą swojej mamie podczas przygotowań do nowego projektu:

„Życie mamy. Nowy projekt nadchodzi”

Tym razem Ania nie postawiła na spektakularną metamorfozę. Na jej włosach pojawiły się delikatne fale i pięknie zrobione ombre, które idealnie podkreśla ta fryzura.

Na zmianę fryzury załapała się również Klara. Ania pokazała zdjęcie starszej córki, na którym możemy zobaczyć pięknie zapleciony, asymetryczny warkocz.

Bez wątpienia dziewczyny miały udany dzień w salonie fryzjerskim!
Jak podobają Wam się nowe fryzury Ani i Klary?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry