Ania Lewandowska pokazała, co potrafi jej córeczka! Aż ciężko uwierzyć! Zobaczcie filmik!

25 lipca 2019
Przez: : M.S.


Anna Lewandowska wrzuciła do social- mediów filmik z wakacji, z rolą główną jej córeczki. Klara zadziwiła fanów trenerki swoimi umiejętnościami! Co takiego zrobiła córka Lewandowskich? Przekonajcie się sami!

Ania i Robert Lewandowscy sport mają we krwi, dlatego nie powinno nas dziwić, że ich córka również jest aktywna. Jej zdolności sportowe mogliśmy podziwiać niejednokrotnie. Podczas treningów często towarzyszy mamie przy ćwiczeniach, a zdarzało się również, że kopała piłkę z tatą.

Jakiś czas temu, Ania zamieściła na swoim Instagramie filmik, na którym jej córeczka, pod czujnym okiem taty, uczy się pływać w basenie, o czym pisaliśmy TUTAJ. Nagranie to wzbudziło wielki podziw wśród fanów trenerki.

Teraz do sieci trafiło kolejne nagranie z postępów małej Lewandowskiej. Aktualnie, Ania przebywa wraz z córką na Majorce, gdzie odbyła się sesja do jej nowego projektu. Żona piłkarza połączyła pracę z odpoczynkiem i każdą wolną chwilę spędza z córką.

Chcąc pochwalić się umiejętnościami i odwagą Klary, Lewandowska opublikowała filmik, na którym jej córeczka pływa samodzielnie w morzu! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że córka sportowców ma dopiero dwa latka! Dumna mama podpisała filmik:

„Moja mała pływaczka, seria nr 2.✌️
Fascynujące uczucie móc obserwować progres na.. własnym dziecku
?❤️ Czasami zastanawiam się, czy Klara woli metodę małych kroczków? czy rzut na głęboką wodę? ?
SPORT uczy
?”

Zdumieni internauci nie szczędzili pozytywnych komentarzy:

„? że nie boi się takiej głębokości ❤️”

„Niesamowite, że ona tak pływa! Mam córcie w tym samym wieku i za nic w świecie nie chce nie umie”

„Brawo??? zuch dziewczyna ?”

Trzeba przyznać, że odwagi Klarci nie brakuje. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero dwa latka a tak świetnie sobie radzi w wodzie.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej