Ania Lewandowska pokazała filmik z Klarą! Nie uwierzycie, co robi jej dwuletnia córeczka!

27 czerwca 2019
Przez: : M.J

Ania i Robert Lewandowscy korzystają z chwili wolnego czasu i wybrali się całą rodziną na południe Hiszpanii. Żona naszego piłkarza, Ania Lewandowska chętnie pokazuje zdjęcia i filmiki z ich rodzinnych wakacji. Nagranie, które udostępniła na swoim profilu podbija Internet, a to wszystko za sprawą jej dwuletniej córeczki Klary!

Pierwsza córka Lewandowskich

Klara Lewandowska bez wątpienia sportowe geny odziedziczyła po swoich rodzicach. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jej tato jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Mama natomiast jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek karate w naszym kraju.

Zobacz także: Robert Lewandowski opowiedział o córkach. Jakie są?

Lewandowscy po krótkim wyjeździe na Mykonos z Mariną i Wojtkiem Szczęsnymi, postanowili nieco przedłużyć swoje wakacje i tym razem wybrali się na południe Hiszpanii, gdzie wypoczywają przed kolejnym intensywnym sezonem.

Kiedy pogoda dopisuje, a żar wprost leje się z nieba, nie ma chyba nic lepszego niż orzeźwiająca kąpiel w basenie. Jak widzimy również rodzina Lewandowskich uwielbia tak spędzać upalne popołudnia. W najnowszym filmiku, który pokazała Ania na swoim profilu, uwagi nie zwróciła ona ani jej mąż, ale w centrum uwagi jest ich córka Klara, która pomimo tego, że skończyła w maju dopiero dwa latka w basenie czuje się jak ryba w wodzie!

Klara Lewandowska

Dziewczynka na filmiku przepłynęła całkiem spory odcinek basenu i jak na dwulatkę to naprawdę wyczyn godny podziwu. Po drugiej stronie basenu czekał na nią dumny tata, który jak napisała sama Ania, to właśnie on nauczył córeczkę pływać!

“Nasza mała pływaczka”– tak skomentowała nagranie.

Dodała również, że naukę pływania zawdzięcza Robertowi, pod którego czujnym okiem Klara stawia swoje pierwsze podrygi w basenie. Jak widzimy Robert jest świetnym nauczycielem!

“Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9”– czytamy w opisie pod zdjęciem.

Jak wiadomo małe dzieci szybko łapią nowe rzeczy i umiejętności, ale bez wątpienia jest to duża zasługa rodziców, którzy z dzieckiem spędzają bardzo aktywnie czas. Na Instagramowych profilach Lewandowskich nie raz mogliśmy zobaczyć, jak Klara podpatruje swoją mamę podczas ćwiczeń lub kopie piłkę z Robertem!

Na pewno Klara ma ogromny potencjał i może w przyszłości pójdzie w ślady rodziców i również jej pasją będzie sport?!

Jak podoba Wam się filmik pływającej Klary?

Źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej