Ania Lewandowska ubrała choinkę. W jej domu czuć już świąteczny klimat! [ZDJĘCIA]

23 listopada 2020
Przez: : M.J

Ania Lewandowska ubrała choinkę i w jej czuć już nadchodzące święta. Pomimo tego, że pogoda za oknem nie rozpieszcza, a tegoroczne święta będą bez wątpienia inne niż do tej pory, to Lewa postanowiła poczuć już świąteczny klimat! Zobaczcie, jak prezentuje się jej świąteczne drzewko!

Nie da się ukryć, że ciężko wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez pięknie udekorowanej choinki. Dzięki świątecznemu drzewku w domu od razu czuć świąteczny klimat i magię nadchodzących świąt.

Co ciekawsze, zwyczaj ubierania choinek do naszego kraju przywędrował stosunkowo nie dawno. W Europie, jako pierwsi ten zwyczaj zapoczątkowali Niemcy, a zwolennikiem ubierania choinek był Marcin Luter. Następnie tę tradycję przejęli Anglicy i Francuzi, a do naszego kraju przywędrowała ona dopiero pomiędzy XVII-XIX wiekiem. Początkowo tylko ludzie zamożni pozwalali sobie na przyozdabianie świątecznych drzewek, jednak z czasem ta świąteczna tradycja zawitała do każdego domu.

Co roku gwiazdy chętnie się chwalą swoimi bożonarodzeniowymi drzewkami. W sieci już kilka tygodni przed wigilią chętnie pokazują swoje przyozdobione domy. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentowały się zeszłoroczne choinki gwiazd.

Zobaczcie: Bożonarodzeniowe choinki gwiazd! Która jest najładniejsza?

Tym razem, jako pierwsza swoim drzewkiem pochwaliła się na swoim Instagramie Ania Lewandowska, którzy przyznała, że to jej starsza córka nie mogła się już doczekać bożonarodzeniowego drzewka! Zobaczcie!

Ania Lewandowska ubrała choinkę!

Jak przyznała na nagraniu, które pojawiło się na jej InstaStory, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze jest sporo czasu na ubranie choinki, niemniej jednak Klara chciała ją już mieć w swoim domu. Co więcej, tegoroczne święta będą dla Lewandowskich wyjątkowe, ponieważ będą świętowali je w czteroosobowym składzie:

„Ja wiem, ja wiem, ubieranie choinki w listopadzie, to zdecydowanie wcześniej, ale Klarka bardzo chciała choinkę już teraz, także jest. A przynajmniej nam będzie bardzo miło i już świątecznie przez cały miesiąc”

Choinka, która zagościła w domu u Lewandowskich, jest kolorowa i pełno na niej ozdób. Znajdziemy na niej jabłka, białe kwiaty, złote bombki, oraz aniołki. Na jej szczycie znajdzie się wielka, bordowa gwiazda, a w domu pojawi się pełno świątecznych ozdób. Zobaczcie!

Lubicie kolorowe choinki? A może wolicie bardziej stonowane świąteczne drzewka?

Źródło: https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej