Ania Mucha zbulwersowana słowami Wojewódzkiego! Nazwał ją…?

27 września 2022
Przez: : M.S.

We najbliższym odcinku show króla TVN-u jednym z gości Kuby Wojewódzkiego będzie Ania Mucha. Aktorka odniosła się do swojego występu w programie showmana i skrytykowała zachowanie swojego byłego partnera…

Kariera Ani Muchy

Anna Mucha to polska aktorka, która w świecie filmu pojawiła się już w dzieciństwie. Gwiazda zagrała wówczas w produkcji Andrzeja Wajdy Korczak. Następnie zagrała w filmie Stevena Spielbierga Lista Schindlera. Od tego czasu aktorka wzięła udział w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Ponadto aktualnie często można spotkać ją na deskach teatru.

Swoich sił Mucha próbowała także jako prezenterka oraz brała udział w programach rozrywkowych m.in. Tańcu z Gwiazdami i Jak oni śpiewają.

Prywatnie, kilkanaście lat temu Mucha była w związku z Kuba Wojewódzkim. Ich relacja jednak nie przetrwała, jednak byli partnerzy żyją w dobrych stosunkach. Jakiś czas temu, niedługo po tym, jak Ania rozstała się ze swoim długoletnim partnerem, w mediach pojawiła się informacja o tym, że wróciła ona do Wojewódzkiego, co okazało się nieprawdą.

ZOBACZ TAKŻE: Mucha przerwała wywiad Rozenek

Aktorka niejednokrotnie gościła w programach showmana. Ostatnio ponownie Mucha zasiadła na kanapie w show Wojewódzkiego, a odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany 27 września.

Mucha zbulwersowana słowami Wojewódzkiego!

Po nagraniach programu i wizycie w studio u Kuby, Ania udzieliła wywiady dla Party. Aktorka opowiedziała o swoich ostatnich sukcesach zawodowych. Przyznała, że jej doba ma za mało godzin, a jej grafik pęka w szach, jednak zdaje sobie sprawę, że aby nadal być czołową gwiazdą w polskim show-biznesie, musi na dal dawać z siebie wszystko. Przy okazji Mucha odniosła się do swojej ostatniej wizyty w programie Wojewódzkiego. Zwróciło uwagę na pewne słowa celebryty:

Włożyłam mnóstwo pracy, by je sobie wywalczyć. Ostatnio byłam gościem w show Kuby Wojewódzkiego, który mnie zaskoczył i rozbawił, ale też jednocześnie zasmucił. Poza dawką czułości, którą mi zaserwował, przedstawił mnie jako… swoją byłą partnerkę

Aktorka zwróciła uwagę na to, że Wojewódzki wciąż przedstawia ją jako swoją byłą partnerką. Zamiast nawiązać do osiągnięć zawodowych Muchy, ona wciąż jej szufladkowano jako była dziewczyna showmana. Znana ze swojej ciętego języka i mocnego temperamentu, Ania zbulwersowała się słowami Wojewódzkiego:

Do jasnej ch**ery, minęło 15 lat odkąd nie jesteśmy razem i facet ma czelność przedstawiać mnie jako swoją eks, w sytuacji, w której tylko w tym roku zrealizowałam dwa filmy i miałam trzy premiery kinowe, gram w trzech spektaklach i produkuje własne rzeczy. I to było przyczynkiem, żeby być gościem na tej kanapie. I na takie rzeczy, mimo całej sympatii do Kuby, nie ma mojej zgody – zbulwersowała się Mucha.

Mucha dodała, że kobiety muszą wciąż walczyć z dyskryminacją i szufladkowaniem.

Jako kobiety musimy walczyć o wyjście z wielu szufladek: z dyskryminacją, choćby ze względu na wiek, czyli ageizmem w czystej postaci. Pomijam, że podkreślanie wieku, wpływa na mój wizerunek, ocenę potencjalnych pracodawców i mnie w kontekście castingowania

Zgadzacie się ze słowami Ani?

Źródło: Party, Akpa, Instagram Kuby Wojewódzkiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej