Mucha przerwała wywiad Rozenek i dosadnie powiedziała, co o niej myśli!

3 lutego 2022
Przez: : J.J

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek-Majdan była jedną z najgłośniejszych gwiazd na oficjalnej premierze filmu Miłość, Seks i Pandemia Patryka Vegi. Kiedy jedna z dziennikarek przeprowadzała z nią wywiad, koleżanka z planu – Anna Mucha, która również bierze udział w produkcji zabrała głos i zwróciła się do widzów. Zobaczcie, co przyznała.

Nowa produkcja Vegi

Patryk Vega nie próżnuje i w trakcie obecnej pandemii wydaje kolejne filmy, które trafiają na ekrany kin jak grzyby po deszczu. W najbliższych dniach zobaczymy nową, która jak zwykle jeszcze przed premierą wzbudziła ogromne kontrowersje w świecie show-biznesu. W rolach głównych wystąpili Małgosia Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona, Sebastian Dela czy Michał Czernecki.

Zobacz także: Jak prezentowały się gwiazdy na oficjalnej premierze filmu Vegi

Anna Mucha na premierze filmu Miłość, seks i pandemia
scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Zobacz także: Wszystko na temat Patryka Vegi

Kontrowersyjna rola Rozenek

Jedną z gwiazd, którą zobaczymy na ekranie będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, dla której będzie to jedna z największych dotychczasowych ról. Dodatkowo był to skok na głęboką wodę ponieważ Małgorzata musiała odebrać bardzo odważne sceny z młodym aktorem. W rozmowie z Super Expressem na premierze filmu przyznała:

„Chciałam podziękować mojemu partnerowi Wojtkowi Sikorze, który gra chłopaka, z którym moja bohaterka wchodzi w relację. Był bardzo przejęty, chciał, żebym dobrze czuła się na planie, żebym nie czuła dyskomfortu”

Podczas jednego z udzielanych wywiadów dla Party, przez Wojtka Sikorę i Małgorzatę Rozenek-Majdan doszło jednak do nietypowej sytuacji. Wywiad przerwała Anna Mucha. Aktorka postanowiła zwrócić się do widzów i na oczach wszystkich zebranych wyrazić swoje zdanie na temat roli aktorskiej Rozenek. Mucha przerwała wywiad przyznając:

„Ja chciałam tylko powiedzieć fantastyczni słuchajcie i to jaką robotę wykonali i to jaką robotę Małgośka wykonała rzucając się na głęboką wodę po raz pierwszy w tym filmie, mnie szczęka opadała, po prostu byłam pod wielkim wrażaniem. Myślę, że warto to powiedzieć (…) Ty jesteś odważna, nie boisz się, sięgasz rozumiesz po swoje, chwytasz tego byka nie za rogi, ale za inne części (…) i robisz to w sposób odważny niepruderyjny”

Małgorzata Rozenek-Majdan na premierze filmu Miłość, seks i pandemia
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jesteście ciekawi jak poradziła sobie Małgosia Rozenek-Majdan?

Źródło: Akpa, Super Express, Party

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej