Ania Ryśnik w modnej, jeansowej spódnicy! Podkreśla kształty!

28 czerwca 2020
Przez: : J.J

Ania nie od dziś jest jedną z najchętniej obserwowanych celebrytek w mediach społecznościowych. Szczególną uwagę zwracają jej ciekawe stylizacje, na które nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, by świetnie się prezentować. Zobaczcie kolejną z nich, która świetnie sprawdzi się w przeróżnych odsłonach. Ania Ryśnik w modnej, jeansowej spódnicy!

View this post on Instagram

A post shared by Anna Ryśnik (@annarysnik)

Ania Ryśnik zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w niezwykle kontrowersyjnym ale i popularnym reality-show “Warsaw Shore”. Następnie widzieliśmy ją w innym telewizyjnym programie “Ex na plaży”. Ania nie tylko zyskała sympatię widzów, ale i stabilne miejsce w show-biznesie. Dziś, choć nie występuje już w programie, wciąż jest na językach wielu ludzi, a jej życiem interesują się media i liczni internauci.

Fani chętnie doglądają jej profilu w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że Instagram celebrytki śledzi aż 290 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa. Ania szczególnie zwraca uwagę przez swoją świetną formę. Choć zawsze była szczupłą osobą, dziś jest posiadaczką wspaniałej figury, której zazdrości jej niejedna kobieta.Sekretem jej idealnej sylwetki jest aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. Ostatnio informowaliśmy Was, kiedy Ania zdradziła, ile waży. Przy takim wzroście – Ania jest wysoką kobietą, waga ta robi wrażenie. TUTAJ możecie przeczytać więcej na ten temat!

Innym razem informowaliśmy Was o Ani, a to za sprawą jej zmysłowej stylizacji, która bardzo wyeksponowała jej długie nogi – zdjęcie to zobaczycie TUTAJ!

View this post on Instagram

A post shared by Anna Ryśnik (@annarysnik)

Ania Ryśnik w modnej, jeansowej spódnicy!

Równie wielką popularnością cieszą się fotografie, na których Ania pokazuje swoje ciekawe stylizacje. Co istotne, Duża niejednokrotnie udowodniła, że nie trzeba wydawać bardzo dużych pieniędzy, by świetnie się prezentować. Na jednym z najnowszych zdjęć zapozowała w jeansowej stylówce. Uwagę skupia jej spódnica. Jak się okazuje, pochodzi ona z firmy “Selfieroom”, a jej model to “Vanda”. Spódniczka ta świetnie sprawdzi się w połączeniu z innymi rzeczami. Możecie dobrać do niej elegancką bluzkę, jak Ania, ale świetnie odnajdzie się również w sportowym wydaniu. Koszt spódniczki sięga 119.99złotych!

Jak podoba się Wam jeansowa stylówka Ani Ryśnik?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej