Ania Starmach urodziła! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię synka! Oryginalnie!

13 maja 2021
Przez: : M.J

Ania Starmach po raz drugi została mamą. Jurorka z programów MasterChef, od kiedy poinformowała swoich fanów, że spodziewa się drugiego dziecka, na swoim profilu w mediach społecznościowych coraz chętnie zamieszczała zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Jeszcze przed narodzinami zdradziła również płeć swojej drugiej pociechy-do jej córeczki Jagny dołączył synek, który jak się okazuje, jest już na świecie. Poznajcie więcej informacji!

Kariera i życie prywatne Ani Starmach

Ania Starmach dała się poznać szerszej publiczności, kiedy przyjęła propozycję stacji TVN i zajęła miejsce jurora w programach MasterChef i MasterChef Junior. Na swoim koncie ma również wiele programów kulinarnych, jak i książek kucharskich. Można śmiało powiedzieć, że jest jedną z najbardziej znanych osobowości, dla których gotowanie i poznawanie nowych smaków stało się sposobem na życie.

Nie da się ukryć, że Ania wiedzie nie tylko udane życie zawodowe, ale również prywatne. Trzy lata temu Starmach poślubiła Piotra Kuskę, z którym w listopadzie 2018 roku przywitała na świecie swoją pierwszą pociechę-córkę Jagnę. Ania jakiś czas temu w jednym z wywiadów zdradziła, że wraz z mężem chcieliby, aby Jagna jak najszybciej doczekała się rodzeństwa i tak też się stało.

Zobacz także: Ania Starmach pokazała ciążowe krągłości.

W grudniu 2020 roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia Ania poinformowała, że jest po raz drugi w ciąży. Wiadomo również, że wraz z mężem i córką oczekiwali na przyjście na świat chłopca:

Synek. Ale tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz“- powiedziała Ania w wywiadzie dla magazynu Viva.

Teraz okazuje się, że druga pociecha Anny i Piotra jest już na świecie!

Ania Starmach po raz drugi została mamą

13 maja gwiazda pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną. Ania Starmach po raz drugi została mamą. Na świat przyszedł jej synek – Gustaw!

“Mamy go!
Gustaw, Gucio jest już z nami.
Najlepiej 🤱🏻🤱🏻🤱🏻
❤️”

Narodziny dziecka to zawsze piękny moment, a przed Anią i jej najbliższymi wyjątkowa droga. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Źródło: Instagram ania_starmach

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej