Ania Wendzikowska pozuje topless w łóżku – odważnie!

26 listopada 2020
Przez: : MC

Ania Wendzikowska pozuje topless w łóżku! Dziennikarka opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie z pobytu w Australii. Ten widok robi wrażenie, zobaczcie sami!

Anna Wendzikowska to znana prezenterka telewizyjna i dziennikarka, która od lat jest związana ze stacją TVN. Swoją największą popularność zawdzięcza głównie udziałowi w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”, w którym przeprowadza wywiady i tworzy reportaże z gwiazdami kina. Warto wspomnieć, że Ania rozpoczęła swoją karierę jako aktorka. Występowała m.in. „Lokatorach” i „M jak miłość”. Wzięła również udział w „Tańcu z gwiazdami” i „Ugotowanych”.

Ania Wendzikowska pozuje topless w łóżku!

Ania to nie tylko znana dziennikarka, ale również popularna influencerka, która aktywnie działa w social mediach. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z kampanii reklamowych, życia zawodowego i prywatnego. Co więcej, od jakiegoś czasu Ania publikuje na swoim koncie postępy ze swoich treningów pole dance, które za każdym razem zaskakują całą masę internautów. My również jesteśmy pod wrażeniem! Zobacz także: Ania Wendzikowska tańczy na rurze – opublikowała zdjęcie z treningu!

Na Instagramie Ani znajdziemy również wiele modowych inspiracji oraz zdjęć z podróży. Profil Ani cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go prawie pół miliona osób! Tym razem na profilu dziennikarki pojawiło się odważne zdjęcie z czasów, kiedy była w Australii. Ania pozuje topless w łóżku, a przed nią rozciąga się przepiękny widok na Melbourne. Dodany post jest pełen wspomnień i zadumy.

“kiedyś było jakoś lepiej 🤷🏻‍♀️ ale nic to, odpędzam złe myśli, projektuję przyszłość pięknymi wspomnieniami, a nie lękami.. będzie dobrze!” – napisała w poście Ania. 

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy nie szczędzili komplementów. Wśród nich czytamy:

“Zjawiskowo wyglądasz💗 miłego wieczoru Kochana ❤️”

“Cudownie😍❤️”

“😍Bardzo ślicznie a z tym widokiem prawda nie wiadomo który wybrać 🌹🌹🌹❤️❤️”

Jak podoba Wam się najnowsze zdjęcie Ani?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej