Ania Wendzikowska w cudownym garniturze.

8 kwietnia 2020
Przez: : K.M.

Ania Wendzikowska w cudownym garniturze. Reporterka pokazała się na planie DDTVN w uroczej stylizacji! Musicie zobaczyć, jak pięknie się w niej prezentuje!

Anna Wendzikowska jest jedną z czołowych polskich dziennikarek. W programie „Dzień dobry TVN” przeprowadza wywiady z aktorami oraz reżyserami z całego świata. Byli to między innymi: Jamie Foxx, Hugh Grant, Leonardo DiCaprio czy Brad Pitt oraz wielu innych. Możemy ją zobaczyć na międzynarodowych festiwalach filmowych, gdzie również rozmawia ze sławnymi osobami światowego show-biznesu.

Dziennikarka jest mamą dwóch uroczych dziewczynek: pięcioletniej Korneli oraz dwuletniej Antosi. Obecnie związana jest z Janem Bazylem, z którym nie dawno się zaręczyła. Ich rodzinne zdjęcia możemy podziwiać na profilu Ani na Instagramie, gdzie występuje pod nazwą  @aniawendzikowska.

Po dwóch ciążach gwiazda telewizji może pochwalić się swoja nienaganną figurą. Chętnie udostępnia na Instagramie zdjęcia swojego pięknego ciała. Patrząc na Anię, nie możemy wyjść z zachwytu. Podobnie jak jej fani.

Cudowna👍

“Kwintesencja kobiecości i piękna 👑😍

“Piękna i mądra młoda mama👏😍

Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, obserwuje ją ponad 430 tysięcy użytkowników. Pasją reporterki są podróże, po których udostępnia niesamowite zdjęcia. Dziennikarka zwiedziła wiele pięknych miejsc na świecie: Malediwy, Seszele, Nową Zelandię, Stany Zjednoczone, Włochy oraz wiele innych. Fotorelacje z jej pięknych podróży możemy przeglądnąć na Instagramie.

Ania Wendzikowska w cudownym garniturze.

Ania Wendzikowska w jednym z odcinków programu „Dzień dobry TVN” zaprezentowała się w pastelowym, fioletowym garniturze wykonanym z wiskozy. Stylizacja pochodzi od polskiej projektantki Moniki Świderskiej, którą pokochały gwiazdy show-biznesu, jak i styliści czołowych magazynów modowych. Marynarka oraz spodnie, które ma na sobie dziennikarka od początku stworzone były według indywidualnych potrzeb. Ten cudowny komplet możecie zamówić poprzez stronę internetową Moniki.

Uważamy, że Ania prezentuję się oszałamiająco w tej stylizacji. Kolor garnituru idealnie podkreśla jej karnację. A czy Wy uważacie tak samo? Jesteśmy zachwyceni look’iem celebrytki!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej