Połącz się z nami

Ania z „Love Island” przeszła metamorfozę! Zmiana wyglądu podzieliła internautów

Moda i uroda

Ania z „Love Island” przeszła metamorfozę! Zmiana wyglądu podzieliła internautów

Ania Burska przez wielu widzów uważana była za jedną z najpiękniejszych i najbardziej naturalnych uczestniczek trzeciej edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Teraz Ania zdecydowała się na zmianę swojej fryzury, która bardzo odmieniła jej wygląd. Zobaczcie, co sądzą o niej internauci oraz jak prezentuje się finalistka reality-show.

View this post on Instagram

A post shared by Anna Burska (@anna_burska)

Love Island. Wyspa miłości

Love Island. Wyspa miłości to program typu reality-show, który w szybkim czasie zdobył masę widzów. Wielka popularność sprawiła, że producenci zdecydowali się na nagranie już trzech edycji, a jak powszechnie wiadomo będziemy również świadkami czwartej, do której ruszył już casting. Ostatnią z edycji wygrała Caroline i Mateusz. Na miejscu drugim uplasowali się Waleria i Piotr, natomiast na trzecim Ania i Czarek.

Ania Burska

Ania to jedna z uczestniczek Love Island. Kobieta, choć początkowo miała problemy ze znalezieniem miłości w końcu związała się z Czarkiem, z którym połączyło ją silne uczucie. Ania była uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych, a jednocześnie naturalnych uczestniczek reality-show.

Anię znajdziecie na Instagramie pod nazwą @anna_burska. Profil uczestniczki Love Island śledzi obecnie ponad 180 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż rośnie w siłę. Ania w swoich mediach społecznościowych wspomina udział w programie, podejmuje tematy związane z modą i urodą oraz pokazuje efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. W jednym z najnowszych wpisów pochwaliła się swoją metamorfozą.

View this post on Instagram

A post shared by Anna Burska (@anna_burska)

Metamorfoza uczestniczki Love Island

Ania zaprezentowała swoim obserwatorom nowe zdjęcie, tuż po wizycie u fryzjera. Jej włosy zostały mocno rozjaśnione, a dodatkowo pofalowane. Uczestniczka Love Island przyznała:

„Postanowiliśmy razem z @damienkoba_hair zrobić „małą” metamorfozę 💜 ah jak mało potrzeba kobiecie aby poczuła się jak nowo narodzona, dziękuję Ci Damian, geniuszu fryzjerstwa 💜😁😈
Co myślicie o mojej zmianie?”

Choć Ania dobrze czuje się w swojej fryzurze, jej zmiana bardzo poróżniła internautów, którzy podzielili się na dwie grupy.

Jedna z nich uważam, że w naturalnej wersji Ania wyglądała dużo lepiej:

„W naturalnych o wiele lepiej ❤️”

„Jesteś cudowna i piękna, ale sądzę że Twoja stara fryzurka była lepsza niż ta”

„Zwyczajnie. Jak inne..”

Inni natomiast stanęli za uczestniczką Love Island murem, twierdząc, że metamorfozę należy ocenić na wielki plus:

„brak słów, mega! ❤️”

„Zdecydowanie na plus! 😍”

„Sztos! Najważniejsze byś się dobrze czuła ty!”

A Wy, po której stronie stoicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry