Połącz się z nami

Ania z „Rolnik szuka żony” została platynową blondynką! Co za metamorfoza

ania z rolnik

Moda i uroda

Ania z „Rolnik szuka żony” została platynową blondynką! Co za metamorfoza

Anna Stelmaszczyk, która widzom bliżej dała się poznać w ostatniej edycji lubianego reality-show TVP, przeszła szokującą metamorfozę. Ania z „Rolnik szuka żony” została platynową blondynką!

Zobaczcie, jak aktualnie wygląda była partnerka Jakuba. Pasują jej jasne włosy?

View this post on Instagram

To też lubię 🥰

A post shared by Anna Stelmaszczyk (@ania__stelmaszczyk) on

Program „Rolnik Szuka żony” obecny jest na antenie od 2014 roku. Widzowie z wielkim zaciekawieniem oglądać mogli już sześć sezonów reality-show, w którym przed kamerami nieznane sobie wcześniej osoby, poznają się z nadzieją odnalezienia miłości.

W ostatniej edycji poznali się między innymi Ania oraz Jakub. Rolnik szybko zauroczył się atrakcyjną kobietą i podziękował za udział innej uczestniczce, aby jak najwięcej czasu poświęcić Annie. Para szczęśliwie zakończyła swoją przygodę z programem i pojawiając się po czasie w odcinkach specjalnych show, przekonywali widzów o uczuciu, które ich połączyło. Niestety po pewnym czasie para postanowiła się rozstać. Zarówno Anna, jak i Jakub za pomocą swoich mediów społecznościowych przekazali internautom powody swojej decyzji. Więcej o tym przeczytasz tutaj: Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” rozstali się! Fani nie mogą uwierzyć!

View this post on Instagram

Dziękujemy, że byliście z nami!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Ania z „Rolnika” została platynową blondynką

Uczestnictwo w programie „Rolnik szuka żony” sprawiało, że Anna zyskała sporą popularność. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi już prawie 75 tys. obserwatorów. Na swoim Instagramie Stelmaszczyk chętnie publikuje liczne zdjęcia i nagrywa relacje. Widzowie, którzy pamiętają ją jeszcze z emitowanych odcinków reality-show, z pewnością zauważyli, że Ania uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i przeszła sporą metamorfozę. Tym razem była partnerka Jakuba postanowiła na kolejne zmiany w swoim wyglądzie i mocno rozjaśniła włosy! Ania z „Rolnika” została platynową blondynką.

„Gdyby ktoś mi parę lat temu powiedział, że będę blondyną, to nigdy bym się na to nie zgodziła. Jednak za każdym razem, kiedy idę do Eli (fryzjerka – przyp. red.), to staję się coraz większą blondynką i jest mi z tym dobrze.”- powiedziała na InstaStory

ania
https://www.instagram.com/ania__stelmaszczyk/
https://www.instagram.com/ania__stelmaszczyk/
ania
https://www.instagram.com/ania__stelmaszczyk/

A jak Wam podoba się nowy kolor włosów Ani Stelmaszczyk? Mamy wrażenie, że to nie koniec zmian w wyglądzie byłej uczestniczki programu „Rolnik szuka żony”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry