Anja Rubik bez stanika pozuje na plaży – odważne zdjęcie!

4 lipca 2020
Przez: : MC

Na Instagramie modelki często można znaleźć odważne zdjęcia. Tym razem Anja Rubik pokazała się bez stanika! Efektami sesji na plaży pochwaliła się na swoim Instagramie.

Anja Rubik urodziła się 12 czerwca 1983 roku w Rzeszowie. Jest światowej sławy wybitną modelką. Ponadto jest również projektantką mody, prezenterką telewizyjną, osobowością medialną oraz działaczką społeczną. Anja rozpoczęła swoją karierę już jako 15-latka! Wzięła wówczas udział w pokazie mody w Mediolanie.

Zobacz także: Anja Rubik szczerze o edukacji seksualnej: „Uczy nas mówienia: nie”!

View this post on Instagram

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

Anja Rubik bez stanika pozuje na plaży!

Anja nie spoczywa na laurach. Mimo tak wielu osiągnięć wciąż aktywnie pracuje w swoim zawodzie. Świadczyć o tym może przynależność do wielu agencji modowych: Next w Londynie, Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu, Modelwerk w Hamburgu oraz D-Vision w Warszawie. Co ciekawe, Anja angażuje się również w wiele przedsięwzięć społecznych. Modelka głośno promowała czarny protest jak i sprzeciwiała się zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego. Ponadto, Rubik w 2018 roku wydała książkę pt. „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. Prowadzi również internetowy program SexEdPL ROOM, w którym uczy o seksualności. Jej działalność została nagrodzona tytułem „Zacnego uczynku”.

Anja jako światowej sławy, uznana modelka często pozuje do odważnych zdjęć. Tym razem na swoim Instagramie pochwaliła się efektami najnowszej sesji dla francuskiego “Vogue’a”. Odważne zdjęcie bez stanika początkowo zostało usunięte przez administratorów Instagrama, jednak modelka mimo wszystko postanowiła dodać je po raz kolejny.

Jak podoba Wam się odważne zdjęcie Anji Rubik?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz