Połącz się z nami

Anja Rubik bez ubrania! Co za ciało!

Moda i uroda

Anja Rubik bez ubrania! Co za ciało!

Modelka złożyła gratulacje swojemu przyjacielowi Jankowi Komasie za nominację do Oskara. Kilka lat temu współpracowała z nim przy klipie. Anja Rubik bez ubrania w piosence „Lost Me” Mary Komasy!

Anja wielokrotnie udowadniała, że nie wstydzi się nagości, a jej ciało to narzędzie pracy w modelingu! Zobaczcie zatem, jak są efekty jej współpracy z reżyserem, który może sięgnąć po Oskara!

13 stycznia twórcom filmu „Boże Ciało” na zawsze zapadnie już w pamięć. To właśnie wtedy media obiegła elektryzująca informacją o tym, że polski film reżyserii Jana Komasy ma szansę zdobyć najbardziej prestiżową nagrodę kinową. Film „Boże Ciało” został wyróżniony przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej wraz z innymi produkcjami, które mają szansę na statuetkę Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy.

Trzeba przyznać, że to niesamowita informacja, a gratulację wybitnemu reżyserowi Janowi Komasie składały w sieci największe gwiazdy polskiego show-biznesu.

Anja Rubik bez ubrania!

Modelka dołączyła do grona tych, którzy oficjalnie pogratulowali Komasie na Instagramie. Przy okazji Anja przypomniała swoim obserwatorom, iż kilka lat temu miała okazję współpracować z reżyserem na planie teledysku Mary Komasy.

„Wielkie gratulacje dla Janka Komasy za nominację do OSCARA za „Boże Ciało” !!! NAJLEPSZY międzynarodowy film ! 💥💥💥 Tutaj na planie z Jankiem kilka lat temu, kiedy kręciliśmy wideoklip „Lost me””– napisała Anja

Topmodelka w klipie „Lost Me” wystąpiła w roli dobrze sobie znanej, czyli modelki. W pewnym momencie Anja zatrzymuje się przed kamerą i fotoreporterami, po czym zaczyna ściągać sukienkę. Oczom widzów pokazuje się wówczas zupełnie naga Rubik. W odważnym teledysku nago pojawia się również sama Mary Komasa. Zobaczcie sami!

Internauci zdecydowanie docenili wizję reżysera klipu Jana Komasy oraz pracę Anji na planie.

„To jest przykład jak w teledysku z klasą można pokazać nagość :)”

„Tak dawno nie widziałem tak prawdziwego teledysku. Piękno, prostota i te emocje. Łzy same napływają do oczu.”

„chyba w życiu nie widziałam tak pięknego teledysku…”

View this post on Instagram

💥 with Athena

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik) on

A jak Wam podoba się utwór Mary Komasy i sam teledysk, przy którym pracowała Anja Rubik?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry