Anja Rubik jest w związku – zdradziła, że myśli o macierzyństwie!

13 lipca 2020
Przez: : MC

Anja Rubik jest w związku! Co więcej, modelka dla swojego partnera zdecydowała się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. W rozmowie z Vivą wyznała, że myśli o założeniu rodziny i macierzyństwie.

Anja Rubik to jedna z najbardziej znanych, polskich modelek, która rozwinęła karierę międzynarodową. Anja jest także projektantką mody, prezenterką telewizyjną, osobowością medialną, działaczką społeczną oraz autorką książki “#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”.

Zobacz także: Anja Rubik bez stanika pozuje na plaży – odważne zdjęcie!

View this post on Instagram

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

Rubik rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem w wieku zaledwie 15 lat, kiedy wzięła udział w pokazie mody w Mediolanie. Współpracowała z wieloma wybitnymi markami m.in. Dior, Valentino, Versace, Emporio Armani, Chanel, Gucci czy Dolce&Gabbana. Wystąpiła także na wybiegu dla Yves Saint Laurent, Paco Rabanne, Marc Jacobs, Karl Lagerfeld i wielu innych. Pracuje dla wielu agencji, m.in. Next w Londynie, Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu, Modelwerk w Hamburgu oraz D-Vision w Warszawie.

Anja Rubik jest w związku!

Modelka jakiś czas temu przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. W rozmowie z Vivą powiedziała, że powodem zmiany miejsca zamieszkania jest miłość. Anja nie chciała zdradzać szczegółów dotyczących jej związku, natomiast wyznała, że zastanawia się nad założeniem rodziny i macierzyństwem.

“Czuję się bardzo młodo i to jest najważniejsze. Jednak zdaję sobie sprawę, że za parę lat czterdziestka i zaczynam zadawać sobie różne pytania. Czy faktycznie chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka? Mam świadomość, że już tak dużo czasu nie ma. Z drugiej strony zastanawiam się, czy ja jestem wystarczająco poważna i dojrzała, żeby wkroczyć w ten wiek? Wiadomo, że dzisiejsza 40-latka wygląda jak 30-latka, więc wiek w żaden sposób mnie nie ogranicza, ale jednak 40 brzmi poważanie. Połowa życia czy nawet więcej już jest za mną” – zdradziła Anja w rozmowie w rozmowie z magazynem Viva.

Życzymy Anji dużo szczęścia i wytrwałości!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz